تدبیر کادرفنی برای جانشین قاسم‌پور؛ چه کسی ملی‌پوش ۹۲ کیلوگرم می‌شود؟

به نظر می‌رسد کادر فنی برای انتخاب جانشین‌ احتمالی کامران قاسمپور در مسابقات جهانی بین دو گزینه مردد است.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ روز گذشته بود که خبر مصدومیت کامران قاسم‌پور از ناحیه ران، کشتی و ورزش ایران را در شوک فرو برد.

قهرمان جهان در وزن ۹۲ کیلوگرم که پیش از این با مصدومیتی از ناحیه ران دست و پنجه نرم می‌کرد، روز گذشته در‌ تمرینات دوباره از همان ناحیه دچار آسیب دیدگی شد و MRI داد تا نتیجه قطعی آن مشخص شود.

حالا در شرایطی که به نظر می‌رسد مصدومیت قاسم‌پور جدی باشد، کادرفنی برای انتخاب جانشین او دست به کار شده تا در صورت غیبت احتمالی کامران، فرد دیگری عازم مسابقات جهانی شود.

به‌ همین دلیل هم کادر فنی نام مبین عظیمی و امیرحسین فیروزپور را برای حضور در تورنمنت رنکینگ مجارستان اعلام کرده که به نظر می‌رسد به منزله انتخابی بین این دو نفر باشد؛ در این مسابقات که به منزله مرحله آخر انتخابی تیم ملی کشتی آزاد است، ابتدا قرار بود انتخابی بین عظیمی و‌ قاسم‌پور برگزار شود که با توجه به نیاز تیم جوانان، عظیمی به عنوان قهرمان جام تختی، از رقابت کنار کشید و قاسم‌پور مستقیما ملی‌پوش شد.

حالا اما مصدومیت مرد طلایی ۹۲ کیلوگرم باعث شده تا کادر فنی مبین عظیمی قهرمان جام تختی، و امیرحسین فیروزپور قهرمان آسیا در سال گذشته را، به مجارستان اعزام کند تا فردی که در آنجا عملکرد بهتری داشته باشد به عنوان گزینه جانشینی احتمالی قاسم‌پور در جهانی انتخاب شود.

 

دیدگاه تان را بنویسید