پولادگر: قلعه‌نویی تیم‌ملی را از حواشی دور می‌کند

معاون وزیر ورزش و جوانان معتقد است که قلعه‌نویی می‌تواند حواشی را از تیم ملی دور کند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، محمد پولادگر در پایان مراسم اختتامیه نخستین دوره بازی‌های بین‌المللی نوروز درمورد آخرین شرایط جسمانی وزیر ورزش اظهار کرد: در هفته گذشته وی چند ساعت به وزارتخانه آمد، اما نتوانست به دلیل ناراحتی تنفسی که داشت در مراسم افتتاحیه حضور پیدا کند. پزشک وی اجازه حضور در مراسم را به وزیر نداد. امروز هم سجادی لحظاتی را در جلسه هیأت دولت حضور داشت که این اتفاقات امیدبخش است. امیدوارم سلامتی کامل برای وی حاصل شود و از حضورش در وزارت ورزش بهره‌مند شویم.

وی درمورد انتخاب امیر قلعه‌نویی به عنوان سرمربی تیم ملی، خاطرنشان کرد: رئیس فدراسیون توضیحات کاملی در این خصوص داده است. در جلسات فنی به این نتیجه رسیدند که از قلعه‌نویی استفاده کنند. قلعه‌نویی از مربیان قدیمی و با افتخار فوتبال کشور است. امیدوارم که حضور وی در کنار تیم ملی موجب شود که با مدیریت و تجربه‌ای که دارد حواشی از تیم ملی دور شود. همه می‌دانیم که حاشیه‌ها لطمه زیادی به تیم وارد می‌کند. انشالله تیم ملی همدل و متحد در روزهای پیش‌رو لحظات درخشانی را رقم بزند.

پولادگر درخصوص اعتراض فدراسیون‌های ورزشی، درخواست حمایت آنها از وزارت ورزش و لغو برخی از سفرهای بین‌المللی به دلیل کمبود منابع مالی، تصریح کرد: نمی‌توان گفت به دلیل کمبود منابع مالی سفری لغو شده است. اگر از رئیس آن فدراسیون سوال کنید به شما توضیح خواهد داد که یک مورد حقوقی پیش آمده بود و مبلغی از حساب آنها توسط یک فردی که در دادگاه طرح دعوا کرده بود، برداشت شد. خدا را شکر امسال با تمام مشکلاتی که داشتیم اکثر سفرهای واجب تیم‌های ملی انجام شد. امسال برای نخستین‌بار شورای برون مرزی در هفته جلسه داشت و در هر جلسه حدود 30 تا 40 مورد بررسی شد. این یعنی چرخ ورزش کشور با تمام سختی‌ها و مشکلات در حال چرخیدن است. نتایجی که تیم‌های ملی در مسابقات مختلف کسب کردند هم مصداق حرف‌های من است. 

وی افزود: سال آینده هم سال سختی است. انشالله با فدراسیون‌ها و همه افرادی که در این حوزه تلاش می‌کنند از جمله کمیته ملی المپیک و پاراالمپیک همدل و همراه خواهیم بود تا برنامه‌ریزی خوبی برای حضور قدرتمندانه  در رویداد مهم بازی‌های آسیایی داشته باشیم. امیدوارم با تمام کاستی‌ها بتوانیم نیازهای ضروری و واجب فدراسیون‌ها را برآورده کنیم.

دیدگاه تان را بنویسید