حسین وفایی: فقط جام میخواهم

ملی پوش اسنوکر ایران می‌گوید که می‌تواند در مرحله نیمه‌نهایی مسابقات اسنوکر شش‌توپ قهرمانی جهان پیروز شود.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، حسین وفایی، ملی‌پوش اسنوکر ایران که در مسابقات اسنوکر شش‌توپ قهرمانی جهان حرفه‌ای‌ها شرکت کرده است، در مرحله یک‌چهارم نهایی این رقابت‌ها به مصاف جاد ترامپ، یکی از قدرت‌های اسنوکر جهان رفت و موفق شد به پیروزی ۶ بر ۵ دست یابد. با این پیروزی، ملی‌پوش اسنوکر ایران موفق شد به مرحله نیمه‌نهایی این رقابت‌ها راه یابد.

تورجهانی اسنوکر با تمجید از ستاره اسنوکر ایران نوشت: حسین وفایی از توپ از دست رفته جاد ترامپ جان سالم به در برد تا با نتیجه ۶ بر ۵ به برتری برسد و به نیمه نهایی مسابقات مسابقات اسنوکر شش‌توپ قهرمانی جهان تایلند راه یابد.

ترامپ با نتیجه ۵-۴ پیش بود و به نظر می رسید برای پیروزی در دهمین مسابقه آماده شده است اما او توپش را از دست داد تا وفایی سوار بازی شود. وفایی خونسردی خود را حفظ کرد و پیروزی درخشانی به دست آورد.

شکست برای ترامپ که قهرمان جهان در سال ۲۰۱۹ بود، بسیار تلخ  است. او اکنون باید توجه خود را به مسابقات WST Classic معطوف کند.

همچنین وفایی به این ورزش آشناست چرا که او در سال ۲۰۲۲ قهرمان مسابقات شوت اوت شد. با این حال، وفایی در تور جهانی اسنوکر در چهار نیمه نهایی از پنج نیمه‌نهایی که در آن حضور داشته، شکست خورده است. او معتقد است که فردا می تواند از این تجربیات به نفع خود استفاده کند.

وفایی ۲۸ ساله در این باره این برد گفت: من قبلا در چند نیمه نهایی حضور داشتم. فکر می کنم تجربیات گذشته من را کمک خواهد کرد هرچند که نوع مسابقات متفاوت بوده اما باید بگویم که این رقابت‌ها هم اسنوکر است. تمام تلاشم را می کنم که برنده شوم. نمی توانم صبر کنم تا جام را کسب کنم.

وفایی با این پیروزی در دور بعدی مسابقات روز ۱۹ اسفند از ساعت ۱۱:۳۰ به مصاف تپچایا اون نوح تایلندی خواهد رفت. او در خصوص این بازی خود گفت: تپچایا اون نوح خیلی پسر خوب و دوست خوب من است. من مشتاقانه منتظر آن هستم و امیدوارم بتوانم عملکرد خوبی را در تایلند نشان دهم. تایلند به خوبی میزبانی مسابقات را بر عهده دارد. فکر می کنم مکان خوبی برای یک رویداد باشد. ما دوست داریم دوباره برگردیم، اینجا مکانی عالی برای بازی اسنوکر است.

 

وبگردی

    دیدگاه تان را بنویسید