فیفا پرونده استقلال و پادوانی را بست

معاون باشگاه استقلال مدعی شد که فیفا پرونده پادوانی را مختومه اعلام کرده است.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، علی امیری درباره برد استقلال مقابل گل گهر اظهار داشت: با توجه به نتایجی که در جدول رقم خورد امروز نیاز به برد داشتیم. بچه‌های ما امروز خیلی خوب بازی کردند اما روی غافلگیری گل خوردیم. 

وی ادامه داد: خدا را شکر که با درایت و تعویض های سرمربی به بازی برگشتیم و 3 امتیاز بازی را بگیریم. این نتیجه برای ما مورد نیاز بود چون رقبای ما دیروز بازی خود را برده بودند. این برد ما را در کورس قهرمانی نگه داشت.

امیری در خصوص اعتراض بازیکنان گل گهر به پنالتی استقلال تصریح کرد: پنالتی کاملا درست بود. در کنار من تلویزیون بود و دیدم که پنالتی درست بود. داور بازی بین المللی و با اقتدار است. شاید خیلی ها در آن دقیقه پنالتی نمی گرفتند اما با پشتوانه بین المللی پنالتی گرفت. ما در بازی با نساجی از داوری متضرر شدیم اما باز هم به داور احترام گذاشتیم. امیدوارم بهترین داوران را برای بازی های استقلال بگذارند تا حق 30 میلیون هوادار ضایع نشود.

معاون باشگاه استقلال افزود: باشگاه استقلال در راستای سیاست‌های فرهنگی خود از سرمربیان حریف که در استقلال حضور داشتند تقدیر کند. این هم دستور مدیرعامل باشگاه بوده است. ما از 3 مربی گل گهر که سابقه بازی در استقلال را داشتند تقدیر کردیم. پیراهن با شماره آن ها را به این عزیزان تقدیم کردیم تا قدردان زحمات آنها باشیم.

وی در خصوص اینکه خبر خوبی برای هواداران استقلال دارد یا نه گفت: خبر خوبی را اعلام می کنم. فیفا در پرونده پادووانی نامه ای به باشگاه زد و رسما اعلام کرد که این پرونده مختومه است.

 

دیدگاه تان را بنویسید