زمان بازی تیم ملی فوتبال ایران با روسیه و عراق مشخص شد

زمان دو دیدار دوستانه تیم ملی فوتبال ایران مقابل روسیه و عراقی قطعی شده و فقط بحث‌هایی با طرف عراقی بر سر محل برگزاری مسابقه وجود دارد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، تیم ملی فوتبال ایران در پنجره بازی‌های ملی (فیفا دی) در نوروز ۱۴۰۲ دو دیدار دوستانه مقابل تیم‌های ملی روسیه و عراق برگزار خواهد کرد. اگر چه هنوز تکلیف سرمربی تیم ملی ایران مشخص نیست.

ایسنا نوشت: مسئولان فدراسیون فوتبال ایران و روسیه توافق‌های نهایی را بر سر جزییات انجام داده‌اند و قرار است این دیدار روز سوم فروردین در تهران برگزار شود. کاروان تیم ملی روسیه یک فروردین وارد تهران می‌شود و بعد از دو جلسه تمرین آماده این دیدار خواهد شد.

دومین دیدار ایران با تیم ملی عراق خواهد بود. مذاکرات بین طرفین از مدت‌ها قبل آغاز شده و طرف عراقی که به تازگی قادر به میزبانی در کشور خود شده است، اصرار به برگزاری مسابقه در کشور خود دارد اما ایران این مساله را نپذیرفته و احتمال برگزاری این دیدار در تهران بسیار زیاد است. روز چهارشنبه تاییدیه برگزاری این بازی به دست فدراسیون فوتبال می‌رسد.

با این حال زمان برگزاری بازی ایران و عراق قطعی است و این دیدار روز ششم فروردین انجام می‌شود و اردوی تیم ملی ایران با سرمربی جدیدش به پایان می‌رسد.

این دو دیدار به منظور آماده‌سازی تیم ملی برای جام ملت‌های آسیا برگزار می‌شود. جام ملت‌ها دی ۱۴۰۲ در کشور قطر برگزار خواهد شد.

 

دیدگاه تان را بنویسید