آرزوی یحیی گل محمدی برای شاگردان جواد نکونام در آسیا

یحیی گل محمدی با اشاره به بازی فولاد در لیگ قهرمانان آسیا و آرزوی موفقیت برای شاگردان نکونام، خوزستان را مهد فوتبال ایران دانست.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، فولاد ایران در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا امشب از ساعت ۱۸:۳۰ در دوحه، پایتخت قطر به مصاف تیم الفیصلی عربستان می‌رود و برنده این تک مسابقه راهی مرحله بعد خواهد شد. فولاد تنها نماینده ایران در مرحله یک هشتم نهایی است.

یحیی گل‌محمدی، سرمربی پرسپولیس به مناسبت بازی امروز تنها نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: متاسفانه به دلیل مسائلی که پیش آمد، فوتبال و باشگاه‌های ایران نتوانستند با تمام قوا در لیگ قهرمانان حضور پیدا کنند. در حال حاضر فولاد خوزستان تنها نماینده خانواده فوتبال و ورزش ایران در این مسابقات است، پس موفقیت آن، موفقیت همه ما خواهد بود.

وی ادامه داد: خوزستان مهد فوتبال ایران است و به نظر من این مساله قدرت مضاعفی به تیم فولاد به‌ویژه در رقابت‌های بین‌المللی می‌بخشد. من به نوبه خود، عمیقا برای تیم فولاد و هواداران آن آرزوی پیروزی در بازی پیش رو را دارم و البته به امید خدا پیروزی آنها پیروزی همه فوتبال ایران است و همه مردم ایران را هم خوشحال خواهد کرد.  

همچنین باشگاه سپاهان شامل محمدرضا ساکت و ژوزه مورایس نیز در پیامی به این باشگاه، برای فولاد در لیگ قهرمانان آسیا آرزوی موفقیت کرده بود.

 

دیدگاه تان را بنویسید