شوک بدموقع برای رئال مادرید در آستانه دیدار با لیورپول

هافبک آلمانی رئال مادرید ممکن است دیدار با لیورپول را از دست بدهد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، کروس در چند هفته اخیر عملکرد خوبی را در ترکیب رئال مادرید به نمایش گذاشته و در حال بازگشت دوباره به روزهای اوجش بود.

اما پیش از بازی برابر الچه بود که کارلو آنچلوتی اعلام کرد این هافبک آلمانی به دلیل مصدومیت و احساس دردی که دارد قادر به همراهی تیمش در این بازی نیست و از فهرست خط خورده است. 

بسیاری از گمانه‌زنی‌ها حاکی از این بود که این بازیکن به دلیل احساس درد و ناراحتی‌ای که داشته باید استراحت کند تا بتواند در بازی برابر اوساسونا و البته بازی مهم برابر لیورپول در مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان با قدرت و خیال آسوده حاضر شود.

اما حالا به نظر می‌رسد که رئال مادرید با کابوس بزرگی روبه‌رو شده است. اتلتیکو خبر داده که احتمال غیبت کروس در بازی رفت برابر لیورپول در آنفیلد که سه‌شنبه این هفته برگزار خواهد شد بسیار جدی است. 

این به هیچ وجه خبر خوبی برای آنچلوتی نیست چون او پیش از این بارها تأکید کرده بود که زوج لوکا مودریچ و کروس تنها گزینه قابل اعتمادش برای حضور در خط میانی رئال در دیدارهای حساس و مهم هستند. 

باشگاه رئال مادرید هنوز به صورت رسمی این موضوع را تائید نکرده و به نظر می‌رسد که امیدوار است کروس بتواند تا زمان برگزاری این بازی بهبود پیدا کند.

شاگردان آنچلوتی امشب باید در لالیگا به مصاف اوساسونا بروند و پس از آن برای بازی برابر لیورپول آماده خواهند شد. 

 

وبگردی

    دیدگاه تان را بنویسید