پاری سن ژرمن 5- ستارگان ریاض 4؛ رقص آخر به کام مسی+ عکس و ویدیوی گل ها

تیم‌های فوتبال پاری سن ژرمن و ستارگان ریاض در دیداری دوستانه به مصاف همدیگر رفتند که پاریسی ها با نتیجه 5 بر 4 پیروز شدند. در ادامه تصاویر و ویدیوهای گل‌های این بازی را می‌بینید.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، در چارچوب یک بازی دوستانه و خیرخواهانه ستارگان ریاض در ورزشگاه ملک فهد به مصاف پاری سن ژرمن رفت که در پایان یاران مسی با نتیجه 5 بر 4 پیروز شدند.

 

در این بازی که به آن لقب رقص آخر داده بودند و اولین بازی رونالدو برای سعودی‌ها پس از پیوستنش به تیم النصر محسوب می‌شد، پاریسی‌ها در حالی بردند که از دقیقه 35 با اخراج خوان برنات 10 نفره شده بودند.

لیونل مسی در دقیقه 3، مارکینیوش در دقیقه 43، سرخیو راموس در دقیقه 53، کیلیان امباپه در دقیقه 60 از روی نقطه پنالتی و اوگو اکیتیکه در دقیقه 78 برای میهمان فرانسوی گلزنی کردد. در سمت مقابل کریستیانو رونالدو دو بار در دقایق 34 (پنالتی) و 6+45، یانگ هیونگ سو در دقیقه 56 و تالیسکا در دقیقه 4+90 برای تیم منتخب ریاض گل زدند.

رونالدو و مسی هر دو ترکیب اصلی تیم‌های‌شان حضور داشتند و به ترتیب در دقایق  61 و 62 میدان را ترک کردند و جای خود را به هم‌تیمی‌های نیمکت‌نشین‌شان دادند. این اولین مصاف این دوستاره دنیای فوتبال از سال 2020 بود که رونالدو با یوونتوس در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف بارسلونای مسی رفت. با احتساب گل‌هایی که در این بازی زدند، تعداد گل‌های مسی و رونالدو در تقابل‌هایشان در تمامی رویدادهای رسمی و دوستانه در عدد 23 برابر شد.

لیونل مسی

کریستیانو رونالدو کیلیان امباپه

کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو

لیونل مسی

پاری سن ژرمن النصر عربستان نیمار

پاری سن ژرمن النصر عربستان سرخیو راموس کریستیانو رونالدو

پاری سن ژرمن النصر عربستان لیونل مسی

پاری سن ژرمن النصر عربستان اشرف حکیمی

کریستیانو رونالدو النصر عربستان

پاری سن ژرمن لیونل مسی

پاری سن ژرمن لیونل مسی

پاری سن ژرمن النصر عربستان کریستیانو رونالدو

پاری سن ژرمن النصر عربستان کریستیانو رونالدو

 

وبگردی

    دیدگاه تان را بنویسید