کمک داور جنجالی بازی استقلال - تراکتور: سرهنگم ولی کسی را تهدید نکردم!

کمک داور جنجالی دیدار استقلال - تراکتور می‌گوید هیچ کسی را در این دیدار تهدید نکرده است.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، تسنیم نوشت: حسن انتظاری، کمک داور جنجالی بازی استقلال - تراکتور در جام حذفی در مورد صحنه‌های داوری این بازی و اعتراض بازیکنان تراکتور خاطر نشان کرد: اصولاً ما نباید درباره بازی‌های که قضاوت می‌کنیم، صحبتی انجام دهیم. ابتدا به تیم خوب تراکتور به خاطر داشتن چنین تیمی تبریک می‌گویم. آنها واقعاً تیم خوبی دارند و بازیکنان باکیفیتی در این تیم بازی می‌کنند. این بازی شرایط ویژه‌ای داشت. در جلسه هماهنگی قبل از بازی هم که با کوپال ناظمی داشتیم، عنوان شد این بازی از حساسیتی زیادی برخوردار است و به نظرم ما در تمام صحنه‌ها هماهنگی خوبی با هم داشتیم. در واقع این مسئله نه اینکه نظر شخصی من باشد، بلکه حتی ناظر داوری و رئیس کمیته داوران هم گفتند این بازی از نظر داوری یک شاهکار بوده است. در کلاس‌های دانش‌افزایی صحنه‌های بازی پنجشنبه مورد ارزیابی قرار گرفت و همه، قضاوت ما را تحسین کردند.

وی درباره صحنه پنالتی دوم استقلال و خروج زودهنگام محمدرضا اخباری سنگربان تراکتور از دروازه گفت: در آن صحنه من براساس قانون عمل کردم. حتی قبل از پنالتی به اخباری تذکر دادم که از خط دروازه جلوتر نرود، زیرا اگر طبق مقررات دروازه‌بانی قبل ضربه از خط جلوتر برود، باید ضربه تکرار شود. بازیکنان تراکتور نیز همگی جوان هستند و اگر اعتراض هم کردند، به نظرم کنترل خود را از دست دادند.

انتظاری درباره اینکه بازیکنان تراکتور پس از پایان بازی گفتند «حسن انتظاری به ما گفت من سرهنگ هستم»، عنوان کرد: فکر می‌کنم برای بازیکنان تراکتور سوءتفاهم پیش آمد. در صحنه پنالتی بازیکنان این تیم به یکباره به سمت من با لحن تندی اعتراض کردند. در آن لحظه چند نفر از بازیکنان استقلال مثل روزبه چشمی آمده بودند جدا کنند و به بازیکنان تراکتور گفتند «هُل ندهید، او جناب سرهنگ است». من در پاسخ به سؤال یکی از بازیکنان تراکتور که گفت «شما جناب سرهنگ هستید؟» گفتم که من سربازی بیش نیستم و این باعث شد تراکتوری‌ها فکر کنند قصد من از گفتن سرهنگ تهدید است که چنین چیزی نبود. در ادامه هادی محمدی بازیکن اخراجی تراکتور هم یک حرف زشت و ناپسند به من زد که کوپال ناظمی او را از زمین مسابقه اخراج کرد.

دیدگاه تان را بنویسید