انصراف قهرمان ایرانی پارالمپیک از بازی های پاراآسیایی

قهرمان پارالمپیک تیم ملی پاراتیراندازی ایران از حضور در بازی‌های آسیایی انصراف داد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، ساره جوانمردی قهرمان 3 دوره پارالمپیک ایران به دلیل ابتلا به کرونا رقابت‌های جهانی امارات را از دست داد و بعد از رقابت های امارات هم در تمرینات تیم ملی حضور پیدا نکرد که موضوع مهمی برای تیم ملی و سرمربی بود. هرچند گفته می شد جوانمردی با توجه به مشکلات شخصی از اردوهای تیم ملی فاصله گرفته است و بعد از رفع مشکلات به اردوی تیم ملی باز خواهد گشت، اما خبرها حاکی از آن است که چنین اتفاقی نخواهد افتاد.

در همین راستا سید محمد شروین اسبقیان در به فارس گفت: در خصوص حضور نداشتن ساره جوانمردی در اردوهای تیم ملی لازم می دانم تا توضیحاتی را بگویم. جوانمردی تا قبل از اعزام تیم ملی به رقابت های جهانی امارات در اردوهای تیم ملی حضور داشت و در آزادی هم که تمرین می کردند به اردوی تیم ملی رفتم و آن جا اعلام کردن که به دلیل کسالت نمی تواند درمسابقات جهانی امارات حضور داشته باشد. بارها عنوان کرده ام که او یکی از بزرگترین ورزشکاران ما است که توانسته در 3 دوره قهرمان پارالمپیک شود و مدال طلا کسب کند. او اسطوره قهرمانی و پهلوانی در ورزش جانبازان و معلولین است.

وی افزود: هیچ اختلافی بین او و کادر فنی تیم ملی پاراتیراندازی وجود ندارد و او تنها به دلیل یک سری مسائل شخصی از فدراسیون اجازه گرفت تا در بازی‌های پاراآسیایی حضور نداشته باشد و ما هم با این موضوع موافقت کردیم، اما او تمرینات خود را برای کسب سهمیه المپیک و حضور در پارالمپیک انجام خواهد داد. تنها برای انجام یک سری کارهای شخصی با هماهنگی فدراسیون در بازی‌های آسیایی حضور نخواهد داشت.

 

دیدگاه تان را بنویسید