اقدام غیرحرفه ای پاری سن ژرمن مقابل مسی

پاری سن ژرمن امروز در اولین بازگشت لیونل مسی به ورزشگاه پارک دو پرنس، به عنوان قهرمان دنیا، مراسمی برای جشن گرفتن قهرمانی او در جام جهانی قطر برگزار نخواهد کرد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، پاری سن ژرمن امروز در ورزشگاه خانگی‌اش، پارک دو پرنس، به مصاف آنژه می‌رود. این اولین بازی‌ای است که لیونل مسی بعد از قهرمانی در جام جهانی با پیراهن پی‌اس‌جی به میدان خواهد رفت.

اما روزنامه فرانسوی لوپاریزین اعلام کرد بر خلاف انتظارها باشگاه پاری سن ژرمن تصمیم گرفته فردا در آستانه شروع این مسابقه مراسمی برای جشن قهرمانی لئو مسی در جام جهانی برگزار نکند.

نام لیونل مسی در فهرست اعلام شده کریستوف گالتیه برای بازی مقابل آنژه دیده می‌شود و شکی نیست که ستاره آرژانتینی فردا در پارک دو پرنس حاضر خواهد بود. بازیکنان پاری سن ژرمن روز 4 ژانویه در زمان ورود لیونل مسی به کمپ تمرینی این تیم برای او تونل افتخار تشکیل داده و به این شکل قهرمانی او در جام جهانی قطر را تبریک گفتند. در این مراسم لوئیس کامپوس، مدیر ورزشی پی‌اس‌‌‌جی شخصا یک پلاک یادبود به مسی تقدیم کرد.

پاریزین می‌گوید مدیران پاری سن ژرمن به این نتیجه رسیده‌اند که همان مراسم روز 4 ژانویه برای تبریک به لئو مسی کافی است و برگزاری مراسم بیشتر در بازی فردا ممکن است مردم فرانسه را ناراحت کند. چرا که فینال جام جهانی قطر بین دو تیم ملی آرژانتین و فرانسه برگزار شد و فرانسوی‌ها مایل به یادآوری شکست‌شان در این فینال نیستند.

 

وبگردی

    دیدگاه تان را بنویسید