زندگی ام را مدیون علی دایی هستم

رضا اسدی می‌گوید علی دایی نه تنها به او که برای بسیاری از جوانان فرصت رشد و بزرگ شدن مهیا کرده است.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، رضا اسدی فوتبال و جایگاه فعلی‌اش را مدیون علی دایی می‌داند و به همین دلیل هم او که خیلی تمایلی به مصاحبه از خودش نشان نمی‌دهد در میکسدزون خبری ورزشگاه بنیان دیزل تبریز پس از کسب پیروزی بزرگ تیمش برابر استقلال مقابل خبرنگاران ایستاد و به حمایت از چهره فوتبال ایران پرداخت:«من اینجا حاضر شدم تا درباره یک موضوع صحبت کنم. من زمانی که فوتبال را شروع کردم و به سطحی رسیدم که بتوانم در بزرگسالان خودم را نشان بدهم یک بزرگمردی کمکم کرد و فرصتی به من و خیلی‌های دیگر از جوانان که مثل من هستند. بزرگمردی به اسم علی دایی.

هافبک سابق پرسپولیس ادامه داد: «من زندگی‌ام را مدیون علی دایی هستم. اینکه در این جایگاه ایستاده‌ام و شما عزیزان از من مصاحبه می‌گیرید و با هم صحبت می‌کنیم، به لطف این شخص است. از او برای این جایگاه خیلی ممنون هستم. خیلی کار بی‌معنی‌ای است که در رسانه ملی درباره اسطوره‌های این مملکت بد صحبت کنی. از لفظ بد استفاده کنی. باید رعایت شود که چه کسانی به صدا و سیما آورده می‌شوند.»

بخش پایانی صحبت‌های هافبک تراکتور در حمایت از مربی‌ای که برای پیشرفت به او فرصت داد هم به این شرح مطرح شد: « فکر نمی‌کنم نزد خدا هدفی والاتر از شاد کردن دل مردم وجود داشته باشد. این‌ها برای مردم و ایران افتخار آورده‌اند. این کار درستی نیست و امیدوارم رسیدگی شود.»

 

وبگردی

    دیدگاه تان را بنویسید