گزارش مارکا از مشکل عجیب مربی اسپانیایی برای خروج از ایران

دستیار مهاجری در نفت مسجدسلیمان برای خروج از کشورمان با مشکل مواجه شده است.

لینک کوتاه کپی شد
 

جی پلاس، رودریگو ارناندو مربی 40 ساله سابق تیم‌های راسینگ ریوخا و پنیا اسپورت اسپانیا، مهر 1401 با باشگاه نفت مسجدسلیمان قرارداد بست و فعالیت خود را در تیم فوتبال این باشگاه به‌عنوان دستیار محمدرضا مهاجری آغاز کرد.

پس از استعفای مهاجری از سرمربیگری نفت، ارناندو نیز به کار خود در نفت MIS پایان داد. این مربی حالا برای خروج از ایران دچار مشکل شده است و هنوز در کشورمان حضور دارد.

ارناندو در گفت‌وگو با نشریه «مارکا» اسپانیا، در مورد مشکلات خودش اظهار داشت: روز 22 دسامبر (اول دی) با سفارت اسپانیا تماس گرفتم تا کارهای خروج از تیم نفت را آغاز کنم، اما در یک دایره بسته هستم. برای خروج از کشور باید مالیاتی پرداخت کنید، اما سیستم پرداخت بسته است و من نمی‌توانم آن را پرداخت کنم. آنها از من کُدی را خواستند که به‌خاطر بسته بودن سیستم اصلاً تولید نمی‌شود!

مربی پیشین نفت مسجدسلیمان در ادامه گلایه‌های خود از ناتوانی برای ترک ایران گفت: با سفارت اسپانیا تماس گرفتم که گفتند به من کمک می‌کنند. آنها گفتند نگران نباشم و ایمیلی به آنها بفرستم. من همین کار را کردم که پاسخی ندادند و به تهران آمدم. آنها مرا به باشگاهی ارجاع دادند که دیگر در آن کار نمی‌کردم و مسئولان باشگاه نفت را مقصر می‌دانستند. به نظرم باشگاهی که مرا اخراج کرده است، مقصر بسته بودن سیستم نیست. واقعاً وضعیت ناخوشایندی دارم.

مارکا همچنین نوشت که مربی پیشین نفت MIS در تهران و در هتلی حضور دارد که پپه لوسادا مربی بدنساز پرسپولیس زندگی می‌کند.

 

دیدگاه تان را بنویسید