لهستان به دو هندبالیست ایران ویزا نداد

ویزای دو بازیکن کلیدی تیم ملی هندبال ایران برای حضور در مسابقات جهانی صادر نشد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، علیرضا پاکدل رئیس فدراسیون هندبال در خصوص آخرین وضعیت تیم ملی هندبال کشورمان پیش از رقابت های قهرمانی جهان گفت: تیم ملی راهی لهستان شد که خدا را شکر ملی‌پوشان در سلامت کامل به کراکف رسیدند تا خود را آماده کنند و بازی های تدارکاتی خود را مقابل تیم‌های لهستان، مراکش، بلژیک و کره جنوبی را انجام دهند که بعد از آن هم رقابت‌های قهرمانی جهان برگزار خواهد شد. متاسفانه در این میان اتفاقاتی برای تیم ملی ایران رقم خورد که علی رغم همه پیگیری‌هایی که کردیم وزارت امور خارجه لهستان ویزای 2 بازیکن کلیدی، مرثر و شاخص تیم ملی هندبال مردان ایران به نام های محمدرضا کاظمی و محمدرضا اورعی را صادر نکرده است.

وی درباره عدم صدور ویزای 2 بازیکن کلیدی تیم ملی افزود: پیگیری‌های لازم در این خصوص را انجام دادیم و وزارت ورزش با وزارت امور خارجه مکاتباتی داشت، اما تا به الان هیچ اتفاقی نیافتاده است. وزارت امور خارجه لهستان بدون هیچ دلیل قانع کننده‌ای ویزای این 2 بازیکن را صادر نکرد. اگر این 2 بازیکن به تیم ملی ما در لهستان اضافه نشوند کار برای تیم ملی کمی دشوار خواهد شد. این موضوع یوویچ را هم ناراحت و نگران کرده است. با فدراسیون جهانی و فدراسیون هندبال لهستان هم مکاتبه کردیم، اما اعلام کردند وزارت امورخارجه لهستان این 2 بازیکن را ریجکت کرده است و نمی‌توانیم کاری کنیم. 

رئیس فدراسیون هندبال در پایان گفت: ما همچنان پیگیری‌های لازم را انجام خواهیم داد و از مسئولان ورزشی کشور هم تقاضا داریم که در این خصوص کاری کنند و هر چه در توان دارند بگذارند تا بلکه راهی برای اعزام این 2 بازیکن باز شود.

 

دیدگاه تان را بنویسید