استراماچونی با استقلال راه نمی‌آید!

با وجود درخواست مدیران استقلال برای پرداخت قسطی طلب استراماچونی، این مربی هنوز پاسخی به آبی‌ها نداده است.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ پنجره نقل‌وانتقالات باشگاه استقلال همچنان به دلیل شکایت هروویه میلیچ و گابریله پین بسته است و این تیم نمی‌تواند بازیکنی جذب کند.

تسنیم نوشت: در حالی که تنها یک هفته به پایان نیم فصل اول بیست‌ودومین دوره لیگ برتر فوتبال باقی مانده، پنجره نقل‌وانتقالات باشگاه استقلال بسته است. برخلاف برخی صحبت‌ها، پنجره نقل‌وانتقالات این باشگاه به دلیل شکایت آندره‌آ استراماچونی بسته نیست و دلیل آن شکایت هروویه میلیچ، مدافع کروات پیشین و گابریله پین، مربی ایتالیایی سابق این تیم بسته است.

پنجره نقل‌وانتقالات باشگاه استقلال همچنان به دلیل شکایت هروویه میلیچ و گابریله پین بسته است و این تیم نمی‌تواند بازیکنی جذب کند.

در پرونده میلیچ، مدیران قبلی استقلال مدعی شدند که پول میلیچ را پرداخت کرده‌اند اما وکیل او در این پرونده همکاری نمی‌کند و قصد دارند از او شکایت کنند. در ادامه، میلیچ عنوان کرد فیش‌های ارسال باشگاه استقلال جعلی بوده است و اگر پولش پرداخت نشود، به دادگاه ورزشی CAS‌ شکایت خواهد کرد یا مراتب را به فیفا اعلام می‌کند. با وجود اینکه باشگاه استقلال فیش‌های ارسالی را رسانه‌ای کرد اما بانک ارسال کننده در کشور اسلواکی آن را جعلی دانست.

پیگیری‌ها نشان می‌دهد یکی از مدیران سابق استقلال مدعی می‌شود از طریق یک صرافی اقدام به پرداخت پول میلیچ کرده است. این صرافی طبق قرارداد با شرکتی پول را از یکی از بانک‌های کشور اسلواکی به حساب میلیچ واریز می‌کند. مدیران استقلال صرافی را توجیه کردند که وقتی بانک مورد نظر در اسلواکی، فیش‌ها را جعلی می‌داند، یعنی پولی پرداخت نشده است. صرافی می‌پذیرد کارهای انتقال پول میلیچ را انجام دهد و سپس پیگیر پرداختی قبلی باشد تا هر چه زودتر این پرونده به پایان برسد.

در رابطه با پین نیز مدیران استقلال ابتدا قصد دارند ماجرای میلیچ را به پایان برسانند و سپس مبلغ 50 هزار یورو از پاداش قهرمانی فصل گذشته این مربی را پرداخت کنند.

مسئولان استقلال پس از اینکه از طریق سپرده خود در یکی از بانک‌ها، پولی را دریافت می‌کنند به وکیل استراماچونی ایمیلی ارسال می‌کنند که توافقاتی حاصل شود تا در چند قسط پول او را پرداخت کنند اما تاکنون پاسخی دریافت نکرده‌اند. در آخرین مکاتبه، استراماچونی شماره حساب خود را به استقلال داد و اعلام کرد حاضر به پذیرش پرداخت اقساطی مطالباتش نیست ولی مدیران استقلال دوباره درخواست خود را تکرار کرده‌اند. از طرفی، قرار بود جلسه انضباطی فیفا بین استقلال و استراماچونی برگزار نشود که این اتفاق نیفتاد و به همین دلیل خطری تا این لحظه متوجه باشگاه استقلال نیست، مگر اینکه استراماچونی در جلسه بعدی پرداخت پول اقساط را نپذیرد و استقلال نتواند یک‌جا پول این مربی را بدهد، آن وقت با توجه به بسته بودن پنجره نقل‌وانتقالات، جرایم بعدی از جمله بسته بودن پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی فصل آینده یا کسر امتیاز در انتظار استقلال خواهد بود.

گفتنی است؛ با گذشت زمان به سود ضرر و زیان این مربی افزوده می‌شود و استقلال باید میلغی در حدود یک میلیون و 600 هزار یورو به این مربی پرداخت کند!

دیدگاه تان را بنویسید