خطر جریمه از بیخ گوش نویر گذشت!

علی رغم مصدومیت خارج از میدان، مانوئل نویر مشمول جریمه از سوی مدیران بایرن مونیخ نخواهد شد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، شوک بزرگ برای بایرن مونیخ بعد از جام جهانی رخ داد و مانوئل نویر که در تعطیلات به سر می برد، با مصدومیت شدیدی مواجه شده و ادامه فصل را از دست داد. حادثه هنگام اسکی برای مانوئل نویر بعد از ظهر جمعه در منطقه اسپیتزینگزی رخ داد. نویر در نزدیکی قله روپکوف و در ارتفاع بیش از 1400 متر، در سراشیبی سقوط کرد و چنین جراحات شدیدی را متحمل شد. سازمان امداد و نجات کوهستانی به سرعت یک هلیکوپتر برای امداد و نجات این دروازه بان فرستاده و مانوئل نویر نیز برای طی روند درمان به بیمارستان منتقل شده است.

گرچه در ابتدا به نظر می رسید آسیب دیدگی شدیدی برای این سنگربان آلمانی رخ نداده، اما در ادامه مشخص شد که مانوئل نویر تا پایان فصل قادر به همراهی بایرن مونیخ نیست و شانس بازی برای این تیم را از دست داده است. در ابتدا اخباری در مورد احتمال جریمه شدن مانوئل نویر و بی احتیاطی منتشر شده بود، اما به نظر می رسد این اخبار صحت ندارد.

طبق ادعای نشریه بیلد، در قرارداد همه بازیکنان بایرن مونیخ آمده است که بازیکنان مجاز به انجام ورزش های خطرناک نیستند و در صورت انجام این کار، با جریمه مواجه خواهند شد. با این حال تور اسکی که بیشتر خارج از پیست انجام می شود، جزو ورزش های خطرناک محسوب نمی شود. به همین دلیل نویر بابت انجام این ورزش در تعطیلات منعی نداشته و مشمول جریمه از سوی مدیران بایرن مونیخ نخواهد شد. اما به هر حال یولیان ناگلزمان از رخ دادن این اتفاق شوکه شده و کار بایرن در ادامه فصل برای فتح عناوین بزرگ بسیار دشوار خواهد بود.

 

وبگردی

    دیدگاه تان را بنویسید