صحبت های رونالدو بعد از رکوردشکنی بزرگ

رونالدو به رکوردشکنی بزرگ در جام جهانی اشاره کرد و تاکید کرد "تیم" برای او اهمیت بیشتری نسبت به هر چیز دیگر دارد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، کریستیانو رونالدو، کاپیتان تیم ملی فوتبال پرتغال درباره پیروزی ۳ بر ۲ مقابل غنا در اولین بازی مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۲۲ و این واقعیت که او به اولین بازیکن تاریخ تبدیل شد که در پنج دوره جام جهانی گلزنی کرده، اظهار نظر کرد.

رونالدو گفت:‌ این یک لحظه عالی برای من بود که در پنجمین جام جهانی گلزنی کنم. ما بردیم و یک پیروزی بسیار مهم را به دست آوردیم. می دانیم که در این تورنمنت‌های حساس پیروزی در اولین بازی بسیار مهم است. یک رکورد دیگر نیز ثبت شد. تنها بازیکنی که در پنج جام جهانی متوالی گلزنی کرده است، این دلیلی برای افتخار من است. خیلی خوشحالم که تیم بازی عالی را به نمایش گذاشت. یک پیروزی سخت اما منصفانه به دست آوردیم.

او در ادامه صحبت های خود گفت: نکته اصلی این است که تیم پیروز شد. این بازی تمام شده است و تمام توجهات باید به دیدار بعدی باشد. همانطور که گفتم ما می‌خواستیم بازی‌ها را با برد شروع کنیم. بردیم، خوب بازی کردیم و بقیه چیزها بی اهمیت است. نکته اصلی، تیم است.

کریستیانو رونالدو با (۳۷ سال و ۲۹۲ روز) با سبقت از گونار گرن سوئدی (۳۷ سال و ۲۳۶ روز) به یکی از مسن‌ترین گلزنان تاریخ جام جهانی تبدیل شد. تنها روژه میلای کامرونی از او پیش است که با سن ۴۲ سال و ۳۹ روز در جام جهانی ۱۹۹۴ گلزنی کرد.

پرتغال در دیدار بعدی خود باید به دیدار تیم ملی فوتبال اروگوئه برود که در مصاف با کره جنوبی به تساوی بدون گل رضایت داد.

 

وبگردی

    دیدگاه تان را بنویسید