ماه عذاب آور برای ایتالیایی ها

تیم ملی فوتبال ایتالیا بزرگترین غایب جام جهانی 2022 قطر است و مانچینی می گوید یک ماه سخت برای ایتالیایی ها در راه است.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، تیم ملی ایتالیا در عین ناباوری نتوانست سهمیه جام جهانی 2022 را به دست آورد و این اتفاق برای تیمی که قهرمان یورو 2020 شد، یک اتفاق شوکه کننده واقعی است. 

پس از برتری 3-1 ایتالیا مقابل آلبانی در دیداری دوستانه، روبرتو مانچینی گفتگویی با خبرنگاران داشت. ایتالیا روز یکشنبه در یک بازی دوستانه دیگر هم زمان با آغاز جام جهانی 2022 قطر به مصاف اتریش خواهد رفت.

مانچینی در مصاحبه با رای اسپورت گفت: "ماه سختی خواهد بود و تازه شروع شده است. ماه عذاب آور و تلخی خواهد بود. شاید بازی های دوستانه برای ما در این مقطع هیچ ارزش و معنایی نداشته باشد اما می خواهیم بازیکنان و تاکتیک های جدید را امتحان کنیم. بدون توجه به شرایط، هر مسابقه ای از جمله بازی با آلبانی ارزشمند است؛ پایه و اساس ورزش این را می گوید. ما باید بدون توجه به شرایط، بهترین بازی خود را انجام دهیم و امشب بچه ها دقیقاً همین کار را کردند.

ایتالیا شایسته حضور در جام جهانی بود اما شانس های خود را یکی پس از دیگری هدر دادیم. دلیل این ناکامی، بیشتر به جنبه های روحی و روانی مربوط می شود. فوتبال همین است، بعد از یک رضایت بزرگ، یک ناامیدی بزرگ به وجود آمد و اکنون ما نمی توانیم کاری انجام دهیم. جام جهانی بدون ایتالیا متفاوت است، ما باید به روشی درست کار کنیم تا مطمئن شویم که دوباره این اتفاق نخواهد افتاد."

وبگردی

    دیدگاه تان را بنویسید