پدیده ایرانی فوتبال آسیا از نگاه ساکرنت

یک رسانه خارجی امید نورافکن را به عنوان پدیده آسیایی جام جهانی 2022 قطر معرفی کرد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس،‌ با نزدیک شدن زمان آغاز جام جهانی 2022 قطر، بسیاری از رسانه‌های خارجی در حال بررسی این رویداد بزرگ ورزشی از جهات مختلف هستند. در همین راستا یک رسانه خارجی با بررسی پدیده‌های فوتبالی قاره‌های مختلف، امید نورافکن ستاره تیم سپاهان اصفهان و تیم ملی ایران را به عنوان یکی از پدیده‌های فوتبال آسیا در جام جهانی 2022 معرفی کرد.

ساکرنت، انتظارات از تیم‌های آسیایی در این دوره از رقابت‌های جام جهانی بالاست و باید دید میزبانی باعث می‌شود این تیم‌ها در جام جهانی عملکرد بهتری داشته باشند یا خیر.

بازیکنان مستعد زیادی در تیم‌های آسیایی هستند که می‌توانند مورد توجه تیم‌های اروپایی باشند. در زیر ۵ پدیده برتر تیم‌های آسیایی در جام جهانی را می‌بینید:

اکرم عفیف (قطر)

امید نورافکن (ایران)

در سال‌های اخیر، ایران هیچ کمبودی در زمینه بازیکنان خوب نداشته است  و بازیکنان این تیم به قدر کافی خوب هستند تا در اروپا باشند و امید نورافکن می‌تواند ستاره بعدی باشد که جا پای بازیکنانی مانند طارمی، سردار آزمون و علیرضا جهانبخش بگذارد.

نورافکن قبلاً برای مدت کوتاهی با شارلوا در لیگ برتر بلژیک حضور داشت. او اکنون با سپاهان در ایران بازی می‌کند و خود را به عنوان یکی از با ثبات‌ترین بازیگران لیگ برتر خلیج فارس معرفی کرده است. نورافکن در دفاع چپ و در نقش هافبک دفاعی ماهر است. ممکن است در ترکیبی که کارلوس کی‌روش به میدان می‌فرستد، او در ترکیب اصلی نباشد ولی او بازیکنی است که می‌تواند تاثیرگذار باشد حتی اگر بازیکن ذخیره باشد.

فراس البریکان (عربستان)

تاکفوسا کوبو (ژاپن)

لی کانگ این (کره جنوبی)

 

وبگردی

    دیدگاه تان را بنویسید