لیورپول آماده فروش شد!

مالکان لیورپول آمادگی خود جهت فروش سهام این باشگاه را اعلام کردند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، ارزش فعلی فروش باشگاه لیورپول در حدود رقم هنگفت ۳.۵ میلیارد پوند تخمین زده می‌شود و گروه FSG برای فروش لیورپول خواهان این مبلغ شده است. البته هنوز مشخص نیست آیا گروه جدیدی برای خرید لیورپول وارد عمل می شوند و توافقی در این رابطه صورت می گیرد یا خیر، اما به هر حال مالکان آمریکایی باشگاه آماده فروش باشگاه لیورپول هستند و مشکلی با واگذاری ندارند.

بیانیه‌ای از سوی گروه فنوی به نشریه اتلتیک داده شده که در آن آمده است: "اخیرا تغییرات زیادی در بحث مالکیت در باشگاه‌های لیگ برتر ایجاد شده و به ناچار از ما نیز به صورت مکرر در مورد مالکیت گروه فنوی در لیورپول نیز سؤال می‌شود. ما مکررا از گروه های ثالثی که به دنبال خرید سهام لیورپول هستند، پیشنهاد دریافت کرده لین. ما در گذشته نیز اعلام کرده بودیم تحت شرایط و ضوابط مناسبی که به نفع لیورپول در قالب یک باشگاه باشد، حضور سهامداران جدیدی را در نظر خواهیم گرفت. اما گروه فنوی همچنین متعهد به تلاش برای موفقیت باشگاه لیورپول در داخل و خارج از زمین خواهد بود."

در ماه های اخیر از گروه FSG به دلیل عدم حمایت از یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول در مقابل سرمایه گذاری باشگاه‌های دیگر مانند منچسترسیتی و منچستریونایتد، انتقاد شده است. بر اساس این بیانیه به نظر می رسد هدف مالکان فعلی باشگاه فروش تمام سهام لیورپول نیست و آنها خواهان اضافه شدن سهامداران جدید و احتمالا تزریق پول بیشتر به حسای باشگاه هستند. البته در صورت رسیدن پیشنهادات مناسب، امکان فروش تمام سهام باشگاه نیز از سوی این گروه وجود دارد.

 

وبگردی

    دیدگاه تان را بنویسید