جریمه 5 میلیاردی برای باشگاه لیگ برتری

کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال، آرای خود را درباره برخی پروند‌ه‌ها اعلام کرد

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال ایران، درباره برخی پرونده های شکایت موجود در این کمیته اعلام رای کرد که بر این اساس، باشگاه نفت مسجد سلیمان به پرداخت بیش از 5 میلیارد ریال جریمه محکوم شد.

سایت فدراسیون فوتبال نوشت: کمیته وضعیت آرای خود را درمورد برخی پروند‌ه‌ها به شرح زیر اعلام کرد:

*با توجه به شکایت مسلم مجدمی از باشگاه نفت مسجد سلیمان، این باشگاه به پرداخت مبلغ 2 میلیارد و 120 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 46 میلیون و 216 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد. همچنین کمیته وضعیت نسبت به دعوی خواهان به میزان 320 میلیون ریال قرار رد صادر کرد.

*در پی شکایت امیر روستایی از باشگاه نفت مسجد سلیمان، این باشگاه به پرداخت مبلغ 3 میلیارد و 190 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 69 میلیون و 542 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم گردید.

*در پرونده شکایت سجاد برخورداری از باشگاه شهرداری همدان، این باشگاه به پرداخت مبلغ 434 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 9 میلیون و 461 هزار و 200 ریال بابت هزینه در حق خواهان محکوم گردید. همچنین کمیته وضعیت نسبت به دعوی خواهان به میزان 86 میلیون ریال قرار رد صادر کرد.

*با توجه به شکایت نیما اسکندرزاده از باشگاه شهرداری همدان، این باشگاه به پرداخت مبلغ 470 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 10 میلیون و 246 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

وبگردی

    دیدگاه تان را بنویسید