رئال مادرید دیگر هازارد را نمی‌خواهد

باشگاه رئال مادرید به ادن هازارد اجازه جدایی از این تیم را داد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، با توجه به اینکه ادن هازارد نتوانست انتظارات از خودش را در تیم رئال مادرید برآورده کند، اکنون سران این باشگاه اسپانیایی به بازیکن بلژیکی خود اعلام کرده اند که به او اجازه جدایی می‌دهند. هازارد در فصل نقل و انتقالات می‌تواند راهی تیم دیگری شود و این یعنی کهکشانی‌ها دیگر ستاره بلژیکی را نمی‌خواهند.

ABC نوشت: ادن هازارد در چلسی و زمانی که در لیگ برتر انگلیس بازی می‌کرد از بهترین‌ها بود و نمایش خیره کننده‌ای در تیم آبی‌پوشان لندنی داشت.

هازارد بعد از جدایی کریستیانو رونالدو راهی کهکشانی ها شد و قرار بود که جای خالی این فوق ستاره پرتغالی را پر کند اما اصلا اینگونه نشد و او بیشتر بازی های رئال مادرید را به خاطر آسیب دیدگی از دست داد و این باعث شده تا یکی از بدترین خریدهای تاریخ این باشگاه مادریدی باشد.

هازارد در فصل جاری هم بیشتر مصدوم بوده است و تنها در ۶ بازی از همه رقابتها برای رئال به میدان رفته است.

سران باشگاه رئال مادرید قصد ندارند که بیش از این به هازارد فرصت بدهند. طبق گزارش ABC و بعضی دیگر از رسانه های اسپانیایی به هازارد اجازه جدایی در زمستان داده شده است و او می‌تواند تیم بعدی خود را انتخاب کند.

حقوق ۲۷ میلیون یورویی این بازیکن در سال باعث شده است تا جذب او برای هر تیمی بسیار سخت شود. البته طبق اعلام روزنامه ABC باشگاه رئال حاضر است که رقم فروش این بازیکن را بسیار پایین آورد تا امکان جدایی او وجود داشته باشد.

به احتمال خیلی زیاد این هافبک بلژیکی به لیگ برتر انگلیس برگردد. استون ویلا با هدایت اونای امری مشتری جدی هازارد است و باید دید که او در نهایت چه تصمیمی خواهد گرفت.

وبگردی

    دیدگاه تان را بنویسید