تقلید شادی گل رونالدو با اجازه از او!+عکس

در اتفاقی جالب، ستاره جوان منچستریونایتد از رونالدو اجازه گرفت تا شادی گل او را تقلید کند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ منچستریونایتد شب گذشته در آخرین دیدار از مرحله گروهی لیگ اروپا به مصاف رئال سوسیداد رفت و با نتیجه 0-1 از سد این تیم عبور کرد. 

این پیروزی باعث شد که آنها راهی مرحله حذفی این رقابت‌ها شوند اما به دلیل تفاضل گل در جایگاه دوم پس از سوسیداد قرار گرفتند و حالا باید منتظر قرعه‌کشی باشند تا حریف‌شان در مرحله بعدی را بشناسند. 

تک گل شیاطین سرخ در این بازی را گارناچو روی پاس گل رونالدو به ثمر رساند تا نقش مهمی را برای تیمش ایفا کرده باشد. این اولین گل این ستاره 18 ساله با پیراهن یونایتد به حساب می‌آمد و او پس از این که دروازه حریف را باز کرد درخواست جالبی را از فوق ستاره پرتغالی یونایتد مطرح کرد. 

رونالدو که پاس گل این بازیکن را ارسال کرده بود، برای خوشحالی به سمت او رفت و گارناچو از او اجازه گرفت تا شادی پس از گل جدیدش را که وانمود می‌کند دست به سینه و ایستاده به خواب رفته است تکرار کند، درخواستی که با موافقت رونالدو روبرو شد. 

او به همین دلیل لحظاتی بعد و پس از خوشحالی با دیگر بازیکنان یونایتد از آنها فاصله گرفت، دست‌هایش را روی سینه گذاشت و وانمود کرد که به خواب رفته است تا به این شکل گل ارزشمندی را که برای تیم اریک تن‌هاخ به ثمر رساند جشن گرفته باشد. 

این بازیکن جوان همچنین پس از پایان این بازی در توییترش نوشت:« 18 سال و 125 روز را در رویای چنین شبی سپری کرده بودم. از تو ممنونم کریستیانو، اسطوره من.»

وبگردی

    دیدگاه تان را بنویسید