پپ تماشاگر جام جهانی از خانه

سرمربی تیم فوتبال منچسترسیتی قصد تماشای از نزدیک مسابقات جام جهانی 2022 را ندارد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ منچسترسیتی در شرایطی فردا شب در خانه به مصاف سویا خواهد رفت که صعود و صدرنشینی این تیم مانند سال های اخیر قطعی شده و این دیدار برای سیتیزن ها تشریفاتی خواهد بود. پپ گواردیولا در نشست خبری پیش از بازی با تیم آندلوسی حاضر شد.

پپ گواردیولا گفت: "قطعا خطر مصدومیت یا محرومیت بازیکنان در این دیدار وجود دارد و پس از اتفاقی که در فصل گذشته برای کایل واکر مقابل لایپزیش افتاد، ما این موضوع را مدنظر خواهیم داشت. ما می‌خواهیم در این دیدار نیز به برتری برسیم و بازیکنان سیتی خودشان می‌بینند که چقدر در تمرینات خوب هستند. بازیکنانی که به طور منظم بازی نمی کنند، در دیدار فردا شب به میدان خواهند رفت و احتمالا  بالقوه کول پالمر و ریکو لوئیس در ترکیب قرار بگیرند، اما اجازه دهید تمرین را دیده و بعد تصمیم بگیریم. من برای تماشای جام جهانی به فطر نخواهد رفت و تماشای مسابقات در خانه بهترین راه برای من است.

شرایط ارلینگ هالند؟ او احساس بهتری دارد، اما هنوز به طور 100%  آماده نیست و ما نمی‌خواهیم در مورد ارلینگ هالند ریسک کنیم، زیرا او هنوز با تیم تمرین نمی کند.

مصدومیت کایل واکر؟ من از سرعت بهبودی و ریکاوری این بازیکن تحت تاثیر قرار گرفته ام، اما در مقایسه با کالوین فیلیپس، هنوز کمی زمان تا بازگشت او به میادین باقی مانده است.

روند پیشرفت خولین آلوارس؟ او می تواند مانند همه بازیکنان سیتی پیشرفت کند. ما از نحوه جا افتادن آلوارس در رختکن سیتی خوشحالیم. به عنوان یک فرد او به همه احترام گذاشته و انسانی متواضع، با اخلاق و فوق العاده است. فردا خولین آلوارس فرصت دیگری برای قرار گرفتن در ترکیب سیتی خواهد داشت."

 

وبگردی

    دیدگاه تان را بنویسید