حال و هوای قطر در آستانه آغاز جام جهانی + عکس

کارگران آفریقایی، همچنان در حال آماده سازی دوحه برای جام جهانی 2022 هستند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، در حالی که کم‌تر از 4 هفته به آغاز جام جهانی 2022 قطر زمان باقی است، کارگران مهاجر از کشورهای مختلف جهان، همچنان در قطر مشغول آماده سازی دوحه برای شروع این مسابقات هستند.

ایسنا نوشت: در فاصله ۲۲ روز تا آغاز جام‌جهانی قطر، شهر دوحه خود را برای میزبانی مهم‌ترین رویداد فوتبالی جهان آماده می‌کند تا ۳۲ تیم ملی جهان و هواداران آنها پس از ورود به این شهر با کمترین مشکل روبه‌رو باشند.

در بیشتر مناطق شهر پرچم‌ کشورهای حاضر در جام‌جهانی به چشم می‌خورد و در برخی جاها هم پرچم دو تیم که قرار است در اولین بازی به مصاف هم بروند، کنار هم نصب شده است.

جام جهانی 2022 قطر

از آنجایی که بخش زیادی از زیرساخت‌های قطر برای میزبانی هرچه بهتر جام‌جهانی آماده شده اما مشاهدات خبرنگار ایسنا نشان می‌دهد در برخی مناطق کارگران حتی تا ساعت ۳ بامداد همچنان مشغول کار هستند تا باقی‌مانده مشکلات احتمالی هم حل شود.

از طرف دیگر در مانیتورهای نصب شده در سطح شهر دوحه و مراکز خرید این شهر، تعداد زیادی از پرچم کشورهای شرکت کننده در جام جهانی و نماد این جام به نمایش درآمده است. پرچم ایران نیز در کنار دیگر کشورهای حاضر در این رقابت‌ها در نقاظ مختلف دوحه به نمایش درآمده است.

جام جهانی 2022 قطر

کارگران خارجی که در دوحه مشغول کار هستند، در انتظار آغاز جام‌جهانی مانده‌اند تا بازی‌ها را پیگیری کنند. یکی از این کارگران که اهل آفریقاست گفت: تیم ملی ایران و برخی از بازیکنان آن را می‌شناسد و در جام‌جهانی طرفدار تیم ملی ایران است.

جام‌جهانی ۲۰۲۲ قطر، ۲۹ آبان آغاز می‌شود و تیم ملی فوتبال ایران در نخستین دیدار خود، دوشنبه ۳۰ آبان از ساعت ۱۶:۳۰ به مصاف انگلیس می‌رود.

جام جهانی 2022 قطر

وبگردی

    دیدگاه تان را بنویسید