کی روش موافقت گل محمدی، ساپینتو و مورایس را گرفت

سرمربی پرتغالی تیم ملی برای داشتن بازیکنان ملی پوش داخلی در اردوهای تیمش، رضایت گل محمدی، ساپینتو و مورایس را جلب کرده است.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، کارلوس کی روش در برنامه جدید خود، خواهان حضور بازیکنان ملی پوش داخلی در اردوی تیم ملی در فاصله برگزاری مسابقات لیگ برتر است. او همانند چهار سال قبل، در نظر دارد ملی پوشان را به مدت یک یا دو روز در اختیار خود داشته باشد و از نظر بدنی با آن ها تمرین کنند و آن ها را در شرایط مناسبی به جام جهانی برساند. 

کی روش برای جلب رضایت مربیان، این بار شخصا وارد کار شده و با یحیی گل محمدی، ریکارو ساپینتو و ژوزه مورایس که دو تن از آن ها هموطنان خود هستند، تماس گرفته و موافقت آن ها را هم جلب کرده تا بازیکنان تیم ملی دو روز در هفته را در کنار تیم ملی باشند و در مدت یک ماه و نیم باقی مانده بیش از پیش آماده جام جهانی شوند. 

در حال حاضر فقط تیم های استقلال، پرسپولیس و سپاهان بازیکنانی را در اردوی تیم ملی ایران دارند و سایر باشگاه ها در جام جهانی پیش رو کمترین سهم را خواهند داشت. 

سرمربی پرتغالی که از زمان بازگشت به ایران با رفتار آرام و نرم خود موجب تعجب همگان شده، به جای سرشاخ شدن با مربیان باشگاهی با آن ها تعامل کرده و دیگر خبری از چالش های روانی برای ملی پوشان نیست. 

وقتی به گذشته باز می گردیم، شاهد درگیری های برانکو، مظلومی، قلعه نویی، درخشان و دیگر مربیان باشگاهی با کی روش بودیم که این استرس را به آن ها می داد که شاید بازیکنان این تیم ها به تیم ملی نروند اما این بار همه چیز در صلح و آرامش پیش می رود. 

تغییرات کی روش در دومین بازگشت او به ایران به این مساله خلاصه نمی شود و تمام مدیران فدراسیون و اهالی فوتبال از آرامش این مربی متعجب هستند!

دیدگاه تان را بنویسید