واکنش تیلور به رویارویی با یزدانی: شکست سال قبل دردناک بود

دیوید تیلور پیش از دیدار فینال مسابقات جهانی کشتی مقابل حسن یزدانی، به تمجید از این کشتی گیر پرداخت و یزدانی را بهترین استعداد یک نسل دانست.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، دیوید تیلور و حسن یزدانی فردا در فینال مسابقات جهانی کشتی به مصاف هم می روند. تیلور قبل از این دیدار درباره پنجمین مصاف خود با حسن یزدانی گفت: هواداران ایرانی چند هزار کیلومتر سفر کردند و اینجا آمده اند که هیجان‌زده شوند. واقعا معرکه است. شاهد ورزش در بالاترین سطح هستیم. شاهد کشتی در بالاترین سطح هستیم . دو نفری که بهترین هستند، مقابل هم کشتی می گیرند. فردا شاهد این کشتی هستیم. یک نبرد. البته هر مبارزه‌ای یک نبرد است ولی فردا واقعا هیجان‌انگیز است. من خیلی هیجان دارم که قرار است دوباره مقابل یزدانی بایستم؛ کسی که بهترین استعداد یک نسل است، یک ورزشکار، یک رقیب. من در مقابل یزدانی خودم را به چالش می‌کشم. 

او درباره باخت به حسن یزدانی در فینال مسابقات جهانی 2021 گفت: هر روز به آن فکر کردم، هر روز. من پارسال به او باختم و این واقعا دردناک است. نتوانستم خودم باشم و باختم. برای همین است که اینجا هستم. اینجا هستم که با یزدانی کشتی بگیرم. من هر افتخاری که می‌خواستم را بدست آوردم. می‌خواهم باز هم ببرم و به المپیک پاریس بروم. ولی در این مسیر می خواهم با بهترین استعداد کشتی، با یزدانی کشتی بگیرم. بی‌صبرانه منتظرم فردا شب هستم تا با او کشتی بگیرم.

دیدگاه تان را بنویسید