اشتباه عجیب بهترین گلر جهان!+عکس

برترین دروازه بان جهان در سال 2021، مرتکب اشتباهی عجیب شد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ چلسی که در دو هفته ابتدایی لیگ برتر موفق به کسب چهار امتیاز شده بود، امروز در خانه لیدز یونایتد مهمان این تیم است. اگرچه شاگردان توماس توخل بازی را بهتر آغاز کردند و در همان دقای ابتدایی یکی دو موقعیت برای باز کردن دروازه حریف داشتند، اما در ادامه میزبان بر جریان مسابقه مسلط شده و در دقیقه 33 توانست گل اول را وارد دروازه چلسی کند.

پاس رو به عقب تیاگو سیلوا در شرایطی بسیار راحت و بدون خطر به ادوارد مندی، دروازه بان سنگالی چلسی رسید و او گزینه های زیادی پیش رو داشت. اما مندی اینقدر در دور کردن توپ تعلل به خرج داد که آرونسون از راه رسید و با توپ‌ربایی هوشمندانه از سنگربان چلسی، در مقابل دروازه خالی به راحتی توانست گل اول تیمش را به ثمر برساند. 

به نظر می رسید بعد از دریافت چلسی تمرکز خود را از دست داده و چند دقیقه بعد رودریگو نیز موفق به زدن گل دوم شد تا بعد از گذشت 40 دقیقه، لیدز 0-2 از حریف نامدارش در ورزشگاه الندرود پیش افتد. حالا آبی های لندن برای جبران این دو گل دریافتی در فضای دشوار خانه حریف کار دشواری در پیش دارند.

 

البته دروازه بان چلسی چند ماه قبل نیز مرتکب اشتباه مشابهی شده بود. در شب تلخ میزبانی چلسی از رئال مادرید در لیگ قهرمانان، این تیم مهمان بود به همبن به گل رسید. آن شب ادوارد مندی هنگام پاس دادن به آنتونی رودیگر مرتکب اشتباه شد و کریم بنزما با هوشیاری صاحب توپ شده و دروازه را باز کرد. شاید اگر همین اشتباه نبود، چلسی به جای رئال مادرید راهی نیمه نهایی این تورنمنت می شد.

 

دیدگاه تان را بنویسید