واکنش کاپیتان فولاد به فحاشی تماشاگران پرسپولیس

کاپیتان فولاد به فحاشی تماشاگران پرسپولیس واکنش نشان داد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، ایوب والی در مورد تساوی بدون گل دیدار پرسپولیس مقابل فولاد و اینکه شاگردان جواد نکونام در دو هفته‌ ابتدایی لیگ برتر بردی نداشتند، اظهار داشت: پرسپولیس که مدعی قهرمانی است مانند ما در دو هفته ابتدایی لیگ مساوی کرده و استقلال نیز در هفته اول باخت. در دو بازی ابتدایی عالی بازی کردیم به ویژه مقابل صنعت نفت حق‌مان صددرصد برد بود. امروز هم شاهد بودید موقعیت‌های خوبی روی دروازه پرسپولیس درست کردیم. با وجود اینکه هواداران حریف در ورزشگاه حضور داشتند. هرچه جلوتر برویم هماهنگی بیشتری در فولاد ایجاد می‌شود. بیشتر بازیکنان تازه وارد و جدید هستند و برای رسیدن به هماهنگی نیاز به زمان دارند.

کاپیتان فولاد درباره تأثیر فحاشی هواداران پرسپولیس روی عملکرد سرخ‌پوشان اهوازی گفت: همه بازیکنان ما با تجربه هستند اما این فحاشی‌ها در ورزشگاه خوب نیست و آن را قبول ندارم. نباید اینگونه باشد. اما بازیکنان ما به حدی با تجربه هستند که از این مسائل در ورزشگاه‌ها دیده‌اند. 

والی در خصوص اینکه هواداران پرسپولیس اعتقاد داشتند فولاد ضد فوتبال بازی می‌کنند، خاطرنشان کرد: اصلاً اینگونه نیست. در دقایقی که پرسپولیس فشار می‌آورد بازیکنان از نظر نفسی کم می‌آوردند و واقعاً بازیکنانم مصدوم شدند. این مسائل در فوتبال طبیعی است.

 

 

دیدگاه تان را بنویسید