جی پلاس

برنامه و نتایج کامل ورزشکاران ایران در بازی های همبستگی کشورهای اسلامی

ورزشکاران ایران از جمعه 14 مرداد در بازی های کشورهای اسلامی که به میزبانی قونیه برگزار می شود، به مصاف رقبا رفتند.

لینک کوتاه کپی شد

 

جدول رده بندی مدالی بازی های کشورهای اسلامی (اینجا ببینید)

 

برنامه جمعه 14 مرداد
رشته ورزشکار نتیجه
دوچرخه سواری پیست

محمد گنج خانلو

فروزان عبداللهی

بهنام آرین

سمیه یزدانی 

دهم

یازدهم

نقره

هفتم

 

 

برنامه شنبه 15 مرداد
رشته ورزشکار نتیجه
دوچرخه سواری پیست

 آیدین علیاری

امیرحسین جمشیدیان

سمیه یزدانی

ماندانا دهقان

چهارم

ششم

هفتم 

سیزدهم

 

برنامه یکشنبه 16 مرداد
رشته ورزشکار نتیجه
دوچرخه سواری پیست

بهنام آرین

امیرحسین جمشیدیان

سمیه یزدانی

فروزان عبداللهی

نقره

ششم

پنجم

دهم

هندبال زنان ایران-افغانستان برد 43 بر6 ایران
پاراشنا 

سینا ضیغمی نژاد (400 متر آزاد)

سینا ضیغمی نژاد (100 متر پروانه)

شاهین ایزدیار (400 متر آزاد)

ابوالفضل ظریف

طلا

نقره

نقره

چهارم

 

 

برنامه دوشنبه 17 مرداد
رشته ورزشکار نتیجه
هندبال مردان ایران- ترکیه پیروزی 26 بر 20 ایران
دوومیدانی

حسن تفتیان (100 متر)

فرزانه فصیحی (100 متر)

محمدحسین ابارقی (100 متر)

ریحانه مبینی (پرش طول)

مهدی صابری (پرتاب وزنه)

مرتضی ناظمی (پرتاب وزنه)

مهسا میرزاطبیبی (پرش با نیزه)

امیر زمان پور (5 هزارمتر)

نیمه نهایی

نیمه نهایی

نیمه نهایی

فینال

چهارم

ششم

چهارم

چهارم

عدم صعود 

 

پاراشنا

محمد کریم زاده (200 متر آزاد)

شاهین ایزدیار ( 200 متر میکس)

سینا ضیغمی ( 200 متر میکس)

برنز

نقره

برنز

پینگ پنگ

ندا شهسواری

شیما صفایی

امیرحسین هدایی

نیما عالمیان

نقره

حذف

طلا

نقره

دوچرخه سواری

محمد گنج خانلو

بهنام آرین

سمیه یزدانی

فروزان عبداللهی

چهارم

هجدهم

ششم

سیزدهم

 

 

برنامه سه شنبه 18 مرداد (روز افتتاحیه)
رشته ورزشکار نتیجه
والیبال مردان ایران- قطر پیروزی 3 بر صفر ایران
هندبال زنان ایران - کامرون شکست 42 بر 29 ایران
تکواندو

مهدی حاجی موسایی (54-)

حسین لطفی (58-)

ناهید کیانی (53-)

نسترن ولی زاده (57-)

برنز

طلا

طلا

برنز

دوومیدانی

مسعود کامران (110 متر با مانع)

ریحانه مبینی (پرش طول)

حمیدرضا کیا (پرش سه گام)

مهدی پیرجهان (400 متر با مانع)

فرزانه فصیحی (100 متر)

تکتم دستاربندان (800 متر)

حسن تفتیان (100 متر)

فینال

یازدهم

چهارم

چهارم

نقره

ششم

پنجم

پاراشنا (50 متر آزاد و 100 متر قورباغه)

 شاهین ایزدیار

سینا ضیغمی

ابوالفضل ظریف

طلا/ نقره

نقره/طلا

چهارم

پینگ پنگ مردان و زنان  

 

برنامه چهارشنبه 19 مرداد
رشته ورزشکار نتیجه
ژیمناستیک

مهدی احمدکهنی

محمدرضا خسرونژاد

محمدرضا حمیدی

تیم ملی ایران

هشتم

نهم

یازدهم

پنجم

پینگ پنگ زنان صعود به نیمه نهایی
والیبال زنان ایران - ازبکستان پیروزی 3 بر یک ایران
کشتی آزاد

رضا مومنی (57-)

مرتضی قیاسی (65-)

محمدصادق فیروزپور (74-)

علیرضا کریمی (86-)

مجتبی گلیج (97-)

حذف

برنز

نقره

طلا

طلا

پاراتیروکمان مردان و زنان  

تیراندازی تراپ

تعیین رنکینگ

بابک یگانه

مرضیه پرورش نیا

هفتم

بیست و یکم

پاراشنا

شاهین ایزدیار (100 متر کرال پشت)

ابوالفضل ظریف (100متر کرال پشت)

طلا

برنز

دوومیدانی

محمدحسین ابارقی (200 متر)

مسعود کامران (110 متر با مانع)

نیمه نهایی

چهارم

تکواندو

محمدصادق دهقانی (63-)

دانیال بزرگی (68-)

غزل سلطانی (49-)

زینب اسماعیلی (67-)

برنز

حذف

نقره

نقره

 

برنامه پنج شنبه 20 مرداد
رشته ورزشکار نتیجه
ژیمناستیک

 مهدی احمد کهنی

محمدرضا خسرو نژاد

هشتم

ششم

پینگ پنگ

تیمی زنان

تیمی مردان

طلا

طلا

والیبال مردان ایران- پاکستان پیروزی 3 بر یک ایران
کشتی آزاد

مجید داستان (61-)

حسین ابوذری (70-)

علی سوادکوهی (79-)

احمد بذری (92-)

مهدی هاشمی (125-)

برنز

نقره

طلا

طلا

طلا

هندبال زنان ایران - آذربایجان شکست 26-17 (عدم صعود به نیمه نهایی)
تکواندو

علی احمدی (87-)

مهران برخورداری (80-)

زهرا پوراسماعیل (73-)

طلا

برنز

حذف

پاراتیروکمان مردان و زنان صعود به فینال
تیراندازی تراپ

بابک یگانه

مرضیه پرورش نیا

نوزدهم

صعود به فینال

دوچرخه سواری جاده

بهنام آرین

آیدن علیاری

ماندانا دهقان

هشتم

هفتم

پنجم

پاراشنا

شاهین ایزدیار

سینا ضیغمی نژاد

محمد کریم زاده

برنز

نقره

طلا

دوومیدانی

رضا مقدم (پرتاب چکش)

محمدحسین ابارقی (200 متر)

احسان حدادی (پرتاب دیسک)

حسین رسولی (پرتاب دیسک)

حذف

پنجم

چهارم

حذف

 

برنامه جمعه 21 مرداد
رشته ورزشکار نتیجه
والیبال زنان ایران - ترکیه شکست 3 بر صفر
کشتی فرنگی

محمدحسین وند (55-)

شیرزاد بهشتی (63-)

محمدرضا رستمی (72-)

رسول گرمسیری (82-)

مهدی بالی (97-)

پنجم

طلا

طلا

حذف

برنز

وزنه برداری

پوپک بسطامی

حافظ قشقایی

فاطمه کشاورز

برنز

پنجم (برنز مجموع)

چهارم

هندبال مردان ایران - آذربایجان صعود ایران به نیمه نهایی
تکواندو

امیرمحمد بخشی (74-)

علیرضا نادعلیان (87+)

نرگس میرنوراللهی (62-)

اکرم خدابنده (73+)

طلا

طلا

نقره

نقره

پاراتیروکمان مردان و زنان 3 طلا و 2 نقره
دوومیدانی

علی فتحی گنجی (پرتاب نیزه)

4 در 100 متر امدادی زنان

علی زمانپور (800 متر)

تکتم دستاربندان (1500 متر)

برنز

چهارم

نهم

دوازدهم

 

برنامه شنبه 22 مرداد
رشته ورزشکار نتیجه
پاراپینگ پنگ مردان و زنان  
بسکتبال 3در 3 زنان

ایران- سنگال

ایرن- ترکمنستان

شکست ایران با گل طلایی

 

کشتی فرنگی

امید آرامی (60-)

محمدجواد رضایی (67-)

امین کاویانی نژاد (77-)

رامین طاهری (87-)

علی اکبری (130-)

برنز

 

 

وزنه برداری

شینا امانی

فروغ یونسی

حسین سلطانی

میرمصطفی جوادی (81)

پنجم

ششم

برنز، برنز

نقره، طلا، طلا

هندبال

مردان

شکست 23-24 ایران
پاراتیروکمان مردان و زنان  
دوچرخه سواری جاده

محمد گنج خانلو

ماندانا دهقان

طلا

برنز

شنا

مهرشاد افقری (100 متر پروانه)

مهران قاسم زاده (50 متر قورباغه)

هومر عباسی (200 متر کرال پشت)

ابوالفضل سام (200 متر کرال پشت)

تیمی آزاد (4 در 100 متر)

 
ایروبیک ژیمناستیک

علیرضا نبی پور

سعید نجفی

امیرحسین بند

علی خلیلی

 

 

برنامه یکشنبه 23 مرداد

رشته ورزشکار ساعت نتیجه
پاراپینگ پنگ مردان و زنان 9-19:30  
والیبال مردان و زنان نیمه نهایی

10-13

16-19

 
بسکتبال 3 در 3 مردان

ایران - موریتانی

ایران- مالدیو

10

12:15

 
وزنه برداری

شینا امانی (64)

فروغ یونسی (64)

الهه رزاقی (71)

رضا بیرالوند (96)

ابریشم ارجمند (76)

11-12

11-12

12:30-13:30

15:30-16:30

17-18

 
هندبال فینال مردان و زنان    
شمشیربازی

حسین جعفری (فلوره)

ماهان میرزایی (فلوره)

علی امینی (فلوره)

فائزه رفیعی (سابر)

کیانا باقرزاده (سابر)

پریماه برزگر (سابر)

نجمع سازنجیان (سابر)

9 فلوره مردان

13 سابر زنان

 
تیراندازی اسکیت علی دوستی 9-14  
شنا

مهران قاسم زاده (200 متر قورباغه)

هومر عباسی (100 متر کرال پشت)

ابوالفضل سام (100 متر کرال پشت)

علیرضا یاوری (200 متر آزاد)

10 مقدماتی

18 فینال

 
ایروبیک ژیمناستیک

علیرضا نبی پور

سعید نجفی

امیرحسین بنداسد عسکری

علی خلیلی خضرآباد

10-12  

 

برنامه دوشنبه 24 مرداد
رشته ورزشکار ساعت نتیجه
پاراپینگ پنگ مردان و زنان 9-12  
والیبال

مردان

زمان

15

17

 
جودو

شیوا جهانگیری (48-)

فاطمه کمالی (52-)

سایان چگینی (57-)

محدثه حسینی (63-)

حمیدرضا پاپی (66-)

وحید جدی (73-)

محمد صدیقی (73-)

10-16

16-18:30 فینال

 
وزنه برداری

سید الهام حسینی (81)

فاطمه یوسفی (87+)

رسول معتمدی (120)

امیرحقوقی (120)

پیمان جان (109-)

مهدی کرمی (109-)

علیرضا یوسفی (109+)

11-12

12:30

14-15

14-15

15:30-16:30

15:30-16:30

15:30-16:30

 
شمشیربازی

محمدرضایی (انفرادی اپه)

محمدرضایی طادی (انفرادی اپه)

محمدرضا وثوقی(انفرادی اپه)

فائزه رفیعی- کیانا باقرزاده- پریماه برزگر- نجمه سازنجیان (سابر تیمی)

9 اپه مران

15 سابر زنان

17-20:40 فینال

 
تیروکمان مردان و زنان 9-17:30  
تیراندازی اسکیت علی دوستی 9:30-17  
شنا

متین سهران (50 متر آزاد)

بنیامین قره حسنلو (50 متر آزاد)

مهران قاسم زاده (100 متر قورباغه)

تیم آزاد مردان (4 در 200 متر)

10 مقدماتی

18 فینال

 
بسکتبال 3 در 3 زنان ایران - گامبیا 20  

 

برنامه سه شنبه 25 مرداد
رشته ورزشکار ساعت نتیجه
بسکتبال 3 در 3 مردان

ایران-اوگاندا

ایران- غنا

15:30

17:45

 
جودو

ریحانه گیلانی (70-)

مریم بربط (70-)

مهدی فتحی پور (81-)

قاسم باغچقی (90+)

محمد سعیدی (90+)

حمیدرضا ملک زاده (100+)

10-16

16-18:30 فینال

 
شمشیربازی

مهسا پوررحمتی (اپه)

سکینه نوری (اپه)

پریا ماهرخ (اپه)

علی پاکدامن (سابر)

محمد فتوحی (سابر)

محمد رهبری (سابر)

نیما زاهدی (سابر)

حسین جعفری- ماهان میرزایی- علی امینی (فلوره تیمی)

9-12:40 اپه زنان

13-15:45 سابر مردان

16-17 فلوره مردان

 
تیروکمان   9-16:20  
شنا  

10 مقدماتی

18 فینال

 

 

برنامه چهارشنبه 26 مرداد

رشته ورزشکار ساعت نتیجه
کاراته

فاطمه صادقی (کاتا انفرادی)

ابوالفضل شهرجردی- علی زند- میلاد فراز مهر(کاتا تیمی)

سارا بهمن یار (50-)

طراوت خاکسار (55-)

رزیتا علیپور (61)

علی مسکینی (60-)

مرتضی نعمتی (67-)

علی اصغر آسیابری (75-)

9-11:45 کاتا

9:45-18:30 کومیته

 
بسکتبال 3 در 3 مردان و زنان فینال 15:30-21  
جودو مقدماتی و فینال

10-16

16-18:30

 
شمشیربازی

اپه و سابر تیمی مردان

اپه زنان

9-11:45 اپه مردان تیمی

13-14 اپه زنان

14-14:45  سابر مردان تیمی

 
تیروکمان مردان و زنان 9-16:30  
شنا مهرشاد افقری (50 متر پروانه)

10 مقدماتی

18 فینال

 

 

برنامه پنج شنبه 27 مرداد
رشته ورزشکار ساعت نتیجه
تیروکمان مردان و زنان 9-12  
کاراته

ابوالفضل شهرجردی (کاتا انفرادی)

سپیده امینی- زینب حسینی- ملیکا عزتی(کاتا تیمی)

مبینا حیدری (68-)

لیلا برجعلی (68+)

مجید نیکوهمت (84+)

مهدی خدابخشی (84-)

9-12 کاتا

12-17:30 کومیته

 

*

دیدگاه تان را بنویسید