اسدبیگی در پرسپولیس می ماند

در حالی که ذوب آهن قرارداد میان پرسپولیس و اسدبیگی را غیرقانونی می داند، معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس پای این بازیکن ایستاده و می گوید قرارداد مذکور مشکلی ندارد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، سینا اسد بیگی، هافبک جوان فصل گذشته ذوب آهن با عقد قراردادی به پرسپولیس پیوست. ساعاتی بعد از این قرارداد، تیم اصفهانی اعلام کرد با اسدبیگی قرارداد بسته و قرارداد پرسپولیس با این بازیکن غیرقانونی است.

با این حال طی روزهای بعد از قرارداد، نسخه‌هایی از قرارداد منتشر شد که نشان دهنده ابهاماتی در قرارداد میان ذوب آهن و این بازیکن بود و در نتیجه پرسپولیس هم این بازیکن را در تیم خود نگه داشت.

اسدبیگی چند روز قبل در دیدار دوستانه پرسپولیس و تیم ملی امید هم حضور داشت اما حاضر به صحبت با اهالی رسانه نشد.

حسین دوام معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس درباره عقد قرارداد پرسپولیس با سینا اسدبیگی و ادعای باشگاه ذوب‌آهن مبنی بر غیرقانونی بودن این قرارداد گفت: اسدبیگی قرارداد ثبت شده‌ای با تیم ذوب‌آهن نداشته است و ما به‌نوعی استعلام‌های لازم را هم از سازمان لیگ گرفتیم. این بازیکن هم پیش از عقد قرارداد با ما اقرارنامه‌ای جامع نوشت و اعلام کرد هیچ قراردادی با ذوب‌آهن نداشته است.

او در ادامه درباره اینکه گفته می‌شود اسدبیگی قراردادی را امضا و از طریق «واتس اپ» عکس آن را به باشگاه ذوب‌آهن ارسال کرده است، گفت: این ادعا را باشگاه ذوب‌آهن دارد، اما چون قراردادی ثبت نشده است، نمی‌شود به این چیزها استناد کرد. توافق «واتس اپی» در فضای مجازی به دلیل خطراتی که مانند هک و ... در فضای مجازی وجود دارد، قابل استناد در هیچ‌کدام از مراجع فدراسیون فوتبال و سایر مراجع قضایی نیست. ادعای باشگاه ذوب‌آهن هم فقط روی همین موضوع است. همانطور که گفتم اسدبیگی اقرارنامه نوشته و استعلام‌های لازم نیز گرفته شده است.

دیدگاه تان را بنویسید