بازی های دوستانه| تساوی منچستریونایتد و شکست ذخیره های لیورپول

در چارچوب دیدارهای دوستانه باشگاهی میلان بر مارسی غلبه کرد، لیورپول در خانه مغلوب میهمان اسپانیایی‌اش شد و فاینورد هم تن به شکست داد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، در ادامه دیدارهای دوستانه پیش‌فصل تیم‌های اروپایی، روز گذشته (یکشنبه) چندین دیدار در نقاط مختلف برگزار شد که در مهمترین آنها تیم فوتبال منچستریونایتد در ورزشگاه خانگی خود اولدترافورد برابر تیم رایووایکانوی اسپانیا به نتیجه‌ای بهتر از تساوی یک - یک دست پیدا نکرد.

این اولین بازی کریستیانو رونالدو برای منچستریونایتد از پایان فصل گذشته و بعد از چند هفته هیاهو و گمانه‌زنی درباره جدایی او از شیاطین سرخ بود. ستاره پرتغالی از ابتدا در ترکیب سرخپوشان بود و بین دو نیمه جای خود را به آماد دیالو داد، کسی که گل اول بازی را در دقیقه 48 برای یونایتد به ثمر رساند. با توجه به اینکه شیاطین سرخ روز شنبه نیز یک بازی دوستانه مقابل اتلتیکومادرید انجام داده بودند، اریک تن‌هاخ از تعدادی از بازیکنان ذخیره‌اش برای این بازی استفاده کرد، اما بازیکنان جدید تیم از جمله کریستین اریکسن و لیساندرو مارتینس نیز فرصت بازی پیدا کردند. برتری من‌یونایتد در این بازی تنها هفت دقیقه دوام داشت، چرا که آلوارو گارسیا ریورا گل تساوی را برای میهمان اسپانیایی به ثمر رساند.

در دیگر بازی دوستانه مهم روز گذشته تیم فوتبال میلان با نتیجه 2 بر صفر بر مارسی غلبه کرد. در این بازی که در ورزشگاه ولودروم مارسی برگزار شد، جونیور مسیاس در دقیقه 11 و اولیویه ژیرو در دقیقه 28 برای روسونری گلزنی کردند.

علیرضا جهانبخش و یارانش در تیم فاینورد روتردام هم دیروز یک بازی دوستانه برابر تیم اوساسونای اسپانیا انجام دادند و این بازی را که در خانه خودشان برگزار شد، با نتیجه 2 بر یک واگذار کردند. جهانبخش در ابتدای نیمه دوم به میدان رفت و تا پایان مسابقه برای تیمش بازی کرد.

لیورپول هم دیگر تیمی بود که دیروز در یک بازی دوستانه به میدان رفت. در این بازی که در ورزشگاه آنفیلد برگزار شد، ذخیره‌های تیم تحت هدایت یورگن کلوپ که نفرات اصلی آن دیروز با شکست منچسترسیتی قهرمان جام خیریه انگلیس شدند، با نتیجه 3 بر صفر به حریف فرانسوی‌شان استراسبورگ باختند. آدرین توماسون در دقایق 4 و 21 و حبیب دیالو در دقیقه 14 گل‌های این مسابقه را به ثمر رساندند.

ناپولی ایتالیا هم در یک بازی دوستانه که در ایتالیا برگزار شد، برابر مایورکای اسپانیا به تساوی یک - یک رضایت داد. ویکتور اوسیمهن در دقیقه 9 از روی نقطه پنالتی برای ناپولی و راییو در دقیقه 55 برای مایورکا گلزنی کردند.

 

دیدگاه تان را بنویسید