ترس عجیب "رونی" از دزدهای انگلیس/ دزدگیر 20 میلیون پوندی!

اسطوره فوتبال انگلیس برای افزایش امنیت خانه خود در چشایر، مبلغ 20 میلیون پوند هزینه کرد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، وین رونی اسطوره تیم ملی فوتبال انگلیس و منچستریونایتد که قصد سفر به آمریکا برای در اختیار گرفتن هدایت تیم دی‌سی یونایتد در لیگ حرفه‌ای ایالات متحده را دارد، به دلیل نگرانی از امنیت خانواده‌اش در انگلیس مبلغ 20 میلیون پوند را برای ایجاد و افزایش امنیت خانه‌اش هزینه کرد.

وین رونی پس از استعفا از هدایت تیم باشگاه دربی کانتی، مربیگری در آمریکا را پذیرفت و قصد دارد به واشنگتن سفر کند. اسطوره فوتبال انگلیس و منچستریونایتد که سال‌هایی برای دی‌سی یونایتد بازی کرد، هدایت این باشگاه را برعهده گرفته و می‌خواهد برای مربیگری در لیگ حرفه‌ای آمریکا به این کشور سفر کند.

نکته مهم در سفر رونی، نگرانی این بازیکن از عدم امنیت کافی در کشور انگلیس است. در این روزها اخبار زیادی از دزدی و حمله به بازیکنان فوتبال و افراد مشهور در انگلیس مخابره شده و همین باعث شده تا رونی خانه خود را به یک قلعه تبدیل سازد.

وین رونی

طبق گزارش سان ، رونی 20 میلیون پوند برای امنیت خانه‌اش در چشایر انگلیس هزینه کرده تا وقتی در آمریکا مشغول مربیگری است، نگرانی‌ همسر و 4 پسر کودکش نباشد. نکته دیگر اینکه در پرونده جنجالی همسران رونی و واردی، این نگرانی افزایش یافته و رونی نمی‌خواهد خانواده‌اش را بدون امنیت کافی ترک کند.

 

دیدگاه تان را بنویسید