پیشنهاد 100 میلیاردی به بیرانوند!

گلر پرسپولیس مدعی شد که پیش از پیوستن به این تیم، از یک باشگاه ایرانی دیگر پیشنهاد 100 میلیاردی داشته است.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، علیرضا بیرانوند گلر شماره یک تیم ملی ایران و پرسپولیس تهران، در آخرین مصاحبه خود اعلام کرد که پیش از بازگشت به جمع سرخ‌های پایتخت از یک تیم لیگ برتری دیگر در ایران پیشنهاد نجومی 100 میلیاردی برای 3 فصل را داشته که در نوع خود جالب است!

بیرانوند در گفت‌وگو با خبرورزشی:

«بله پیشنهاد بود و پرسپولیس و یکی دو تیم دیگر از لیگ برتر برای جذب من نامه زدند ولی مدیران بواویستا با جدایی من مخالفت کردند. ضمن اینکه اگر آن موقع جدا می شدم باید یک میلیون یورو به آنتورپ می دادم که از عهده تیم های ایرانی پرداخت این مبلغ برای رضایتنامه خارج بود. حتی یکی از تیم های ایرانی حاضر بود به من برای ۳ فصل ۱۰۰ میلیارد بدهد که واقعا مبلغ بالایی است. من هم خودم این پیشنهاد را رد کردم و باشگاه بواویستا هم کلا مخالف جدایی من بود.

می دانم مبلغ زیادی است ولی من رد کردم چون می خواستم در صورت بازگشت به فوتبال ایران برای پرسپولیس بازی کنم. این یک قولی بود که بین من و هواداران گذاشته شد. قبل از جدایی ام گفته بودم که روزی برمی گردم و دوباره برای پرسپولیس بازی می کنم که خداراشکر این اتفاق افتاد. من اگر می خواستم فقط به پول فکر کنم ، همین امسال و قبل از آمدن به پرسپولیس، می توانستم به راحتی با دو برابر پول بیشتر به تیم دیگری در لیگ برتر بروم ولی این کار را نکردم. من می دانستم پرسپولیس نمی تواند مثل خیلی دیگر از تیم های لیگ برتر پول بدهد. با این حال در این شکی نیست که پرسپولیس چیزهایی دارد که هیچ تیمی حتی در آسیا ندارد.»

 

دیدگاه تان را بنویسید