رونمایی منچستر یونایتد از مدافع ملی‌پوش آرژانتینی + عکس

منچستر یونایتد به طور رسمی از مدافع سابق آژاکس در تیم خود رونمایی کرد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، منچستر یونایتد به طور رسمی از لیساندرو مارتینس، مدافع آرژانتینی و 24 ساله آژاکس که با قراردادی پنج ساله و بند تمدید برای یک فصل دیگر به منچستریونایتد پیوسته، رونمایی کرد.

لیساندرو مارتینس یکی از اولین بازیکنانی بود که مورد توجه اریک تن هاخ برای انتقال به اولدترافورد قرار گرفت و خیلی زود نیز قرارداد این مدافع کناری رسمی شد. لیساندرو مارتینس در سال های اخیر افتخارات متعددی از جمله کوپا آمریکا 2021 با تیم ملی آرژانتین و دو عنوان قهرمانی اردیویسه با لباس آژاکس را کسب کرده و حالا به دنبال ادامه این روند در اولدترافورد است.

لیساندرو مارتینس

لیساندرو مارتینس گفت: "پیوستن به این باشگاه بزرگ باعث افتخار است. من خیلی سخت کار کرده ام تا به اینجا برسم و حالا که در این باشگاه هستم، حتی بیشتر از گذشته تلاش خواهم کرد تا به سمت جلو حرکت کنم.  من به اندازه کافی خوش شانس بودم که بخشی از تیم های موفق در دوران حرفه ای ام خود باشم و این روند است که می خواهم در منچستریونایتد ادامه دهم. برای رسیدن به این هدف باید خیلی تلاش کنیم، اما من واقعا باور دارم که تحت هدایت این سرمربی و کادر فنی و همراه با هم تیمی های جدیدم، می توانیم این کار را انجام دهیم. می‌خواهم از آژاکس و هوادارانش به خاطر حمایت‌هایی که از من کردند، تشکر کنم. من دوران فوق العاده ای را در این باشگاه سپری کردم، اما احساس می کنم زمان مناسبی است تا خودم را در جای دیگری آزمایش کنم و حالا برای انجام این کار در باشگاه بسیار خوبی هستم."

لیساندرو مارتینس

جان مورتاگ، مدیر فوتبال منچستریونایتد نیز در این رابطه گفت: "لیساندرو بازیکن برجسته ای است که کیفیت و تجربه بیشتری را برای تیم اریک تن هاخ به ارمغان می آورد. ما خوشحالیم که او انتقال به منچستریونایتد را انتخاب کرده و مشتاقانه منتظر پیشرفت بیشتر لیساندرو و کمک به تیم برای دستیابی به دستاوردهای مورد نظر هستیم."

دیدگاه تان را بنویسید