حمله برادر دایی به طارمی: معجزه پول آدم ها را عوض می کند!

برادر و دستیار علی دایی در پرسپولیس می گوید معجزه پول باعث شده مهدی طارمی گذشته خود را عوض کند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، محمد دایی، بردار علی دایی و مربی اسبق پرسپولیس با انتقاد از رفتار مهدی طارمی گفت که او گذشته خود را فراموش کرده است.

مهدی طارمی در مصاحبه با عادل فردوسی پور عنوان کرد که محمد دایی برادر علی دایی او را برای پرسپولیس نپسندید اما خود علی دایی اصرار کرد پرسپولیس با او قرارداد ببندد. محمد دایی جواب طارمی را داد که در ادامه می خوانید:

*طارمی از کجا شنیده که گفتم به درد پرسپولیس نمی‌خورد؟ در آستارا به طارمی تشر زدم و خواستم در فوتبال پر رو باشد. وقتی علی دایی بازیکنی را پسندیده من نمی‌گویم به درد نمی‌خورد.

*آقایان به جایی که می‌رسند گذشته خودشان را فراموش می‌کنند. اگر طارمی به درد نمی‌خورد وجودش را داشتم به علی بگویم. طارمی در این مصاحبه نشان داد که چه شخصیتی دارد.

*آقای طارمی تو حتی به کسی که مدیون او هستی توهین کردی. به طارمی گفتم پر روی فوتبالی باشد نه اخلاقی! این معجزه پول است که آقایان گذشته خود را فراموش می‌کنند.

*او در مورد دکتر صمد ابراهیمی که نقش اصلی را در شکوفا شدنش داشت گفت «آقایی به اسم ابراهیمی»! در حالی که طارمی هرچه دارد از صمد ابراهیمی است اما آنطور در موردش صحبت کرد.

*این رفتارها و این صحبت‌ها معجزه پول است. پول کاری می‌کند که آدم‌ها گذشته خود را فراموش کنند. برای من صحبت‌ها و رفتارهای طارمی واقعا جای تعجب داشت و دارد.

دیدگاه تان را بنویسید