ستاره استقلالی فولاد رباط داد!

شماره 8 سابق استقلال که به تازگی با فولاد قرارداد امضا کرد، دچار مصدومیت پارگی رباط صلیبی شد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، در حالی که فرشید اسماعیلی ستاره سابق استقلال تهران به تازگی قرارداد خود را با باشگاه فولاد خوزستان امضا کرد تا فصل آینده را در جمع شاگردان نکونام سپری کند، اکنون برخی رسانه‌ها از مصدومیت شدید (پاره شدن رباط صلیبی) این بازیکن و از دست دادن فصل پیش رو خبر داده‌اند که در نوع خود قابل توجه است.

ورزش سه نوشت: پیش از سفر تیم فوتبال فولاد خوزستان به ترکیه برای برپایی اردویی چند روزه و برگزاری چند دیدار دوستانه بود که فرشید اسماعیلی شماره هشت سابق استقلال به عنوان آخرین خرید جواد نکونام به سایر بازیکنان تیم ملحق شد تا قرمزپوشان اهوازی با قدرت بیشتری آماده فصل جدید شوند.

حالا اما در شرایطی که چند روز بیشتر از خبر عقد قرارداد رسمی اسماعیلی با باشگاه فولاد خوزستان سپری نشده، این بازیکن در جریان دیدار دوستانه برابر الشحانیه با مصدومیت از ناحیه رباط صلیبی مواجه شده تا بازه زمانی‌ای بین 6 تا 9 ماه را دور از میادین باشد و با این وصف احتمالا او فصل بیست و دوم فوتبال ایران را به همین دلیل از دست خواهد داد.

البته مرادی پزشک باشگاه فولاد خوزستان هنوز خبر پارگی رباط صلیبی را تایید نمی‌کند و در این زمینه اینطور به توضیح داد: « ما همچنان در حال بررسی هستیم. خب ببینید اجزای زیادی هم هست. مینیسک هست رباط داخلی هست و ... اجازه بدهید متخصصین زانو ایشان را ویزیت کنند و هر اتفاقی رخ داده باشد اطلاع رسانی خواهیم کرد.» 

پزشک باشگاه فولاد خوزستان سپس در واکنش به این سوال که چه زمانی به صورت دقیق درباره اسماعیلی اطلاع‌رسانی خواهد شد اضافه کرد:« تا 48 ساعت آینده مشخص خواهد شد و شرایط هر چه باشد به صورت رسمی از طریق رسانه باشگاه اعلام می‌شود.»

فرشید اسماعیلی پس از سال‌ها حضور در استقلال سال گذشته از این تیم جدا شد و در العربی قطر بازی کرد. این بازیکن پس از یکسال دوری به ایران بازگشت و امیدوار بود با حضور در تیم فوتبال فولاد خوزستان زیر نظر جواد نکونام بتواند روزهای خوب گذشته‌اش را تکرار کند که البته حالا با مصدومیتی مواجه شده که ممکن است به قیمت از دست دادن یکسال برای او تمام شود.

دیدگاه تان را بنویسید