واکنش لواندوفسکی به باخت تاریخی بارسا برابر بایرن!

ستاره لهستانی بارسلونا، درباره پیروزی 8 - 2 با بایرن برابر آبی‌اناری‌ها در سال‌های گذشته، صحبت کرد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، رابرت لواندوفسکی ستاره لهستانی تیم فوتبال بارسلونا، در کنفرانس خبری پیش از بازی این تیم مقابل یوونتوس در تور پیش فصل حضور یافت و درباره پیوستنش به بلوگرانا و بسیاری از موارد دیگر صحبت کرد.

لواندوفسکی در پاسخ به این سؤال که آیا از زمان پیوستن‌اش به بارسلونا با هم‌تیمی‌های خود صحبتی درباره آن بازی داشته است یا نه، گفت: باید بگویم که ما هیچ صحبتی درباره آن بازی نداشتیم. این اتفاق مربوط به گذشته است و بهتر است که به گذشته نگاه نکنیم. طرز تفکر من اینگونه است.

 ستاره 33 ساله لهستانی در پاسخ به این سؤال که فکر می‌کند چند سال دیگر از دوران اوجش باقی مانده است، اظهار داشت: جواب دادن به این سؤال سخت است اما در حال حاضر من از نظر فیزیکی در سطح بسیار خوبی قرار دارم.

یکی از خاطرات خوش دوران بازیگری‌ لواندوفسکی 4 گلی بود که در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپای فصل 13-2012 به رئال مادرید زد. او در این باره گفت: آن اتفاق مربوط به چندین سال قبل است. همه آن بازی را به خاطر دارند. باید به کارهایی که بعد از این می‌توانیم انجام دهیم فکر کنیم، نه اینکه در گذشته چه اتفاقاتی افتاده است. وقتی در بارسلونا بازی می‌کنید همیشه باید به بردن جام فکر کنید اما این کار را هم باید حساب شده و قدم به قدم انجام دهیم. تیم ما با پتانسیلی که دارد، می‌‌تواند به اوج برگردد و بجنگد. من فکر می‌کنم که بارسلونا فصل آینده نسبت به فصل قبل تیم بهتری خواهد بود.

ستاره سابق بایرن مونیخ در پاسخ به این سؤال که فصل آینده چند گل خواهد زد، عنوان کرد: من هرگز نمی‌گویم که می‌خواهم چند گل بزنم. مهمترین چیز کاری است که می‌توانم با تیم و برای تیم انجام دهم. تمام تلاشم را برای کمک به بارسلونا انجام خواهم داد اما مهمترین چیز دستاوردهای تیمی است.

دیدگاه تان را بنویسید