توضیح باشگاه سپاهان درباره رقم خرید بازیکن جدیدش

باشگاه سپاهان جنجال های ایجاد شده بر سر رقم قرارداد آلویس کامسوبا را سوتفاهم باشگاه استرالیایی توصیف کرد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ باشگاه سپاهان اصفهان امروز از خرید جدیدش در نقل و انتقالات تابستانی رونمایی و  الویس کامسوبا هافبک سیدنی اف سی استرالیا را معرفی کرد.

این انتقال همچنان مشروط به الزامات قراردادی است که انتظار می‌رود این موارد طی هفته آینده برآورده شوند. ملی پوش بوروندیایی در ابتدای فصل گذشته به عنوان بازیکن آزاد به باشگاه ملحق شد. این بازیکن 26 ساله یک فصل را در سیدنی اف سی سپری کرد اما اعتراف کرد که این انتقالی است که نمی‌تواند رد کند.

صادق میرصالحیان مدیر روابط عمومی باشگاه سپاهان در خصوص شائبه رقم قرارداد کامسوبا به فارس گفت: با توجه به اینکه هواداران تیم سیدنی از جدایی این بازیکن بسیار ناراحت بودند، باشگاه استرالیایی مجبور به ارائه این توضیحات شد اما رقم قرارداد آن چیزی نیست که تصور می‌شود. ترجمه صحیح  متن منتشر شده از سوی باشگاه سیدنی "قرارداد 6 رقمی" است که به اشتباه 6 برابر ترجمه شده است. این بازه می‌تواند بین 100هزار  تا 999هزار باشد. همانطور که گفتم به خاطر جدایی این بازیکن، باشگاه مذکور مبهم صحبت کرده و کد دقیقی نداده است. 

وی افزود: ما این انتقال را با رقمی بسیار پایین انجام دادیم که اصلا قابل مقایسه با سایر بازیکنان خارجی و داخلی لیگ برتر نیست. ضمن اینکه این انتقال برای دو سال انجام شده است. باشگاه سپاهان همواره طبق چارچوب ها و ضوابط تعین شده از سوی هیات مدیره باشگاه اقدام به هزینه در تیم فوتبال می‌کند و ارقامی که مطرح می‌شوند تنها گمانه زنی است.

 

دیدگاه تان را بنویسید