مدعی جدید برای قهرمانی لیگ برتر!

جواد نکونام برای فصل جدید تیمی کاملا متفاوت را در فولاد خوزستان آماده کرده و به جز آسیا، اهداف بزرگی هم در لیگ برتر ایران دارد.

لینک کوتاه کپی شد

اگر چه این روزها اخبار زیادی درباره نامزدی نکونام برای سرمربیگری تیم ملی ایران به گوش می رسد اما سرمربی جوان فولاد، به دنبال تشکیل تیمی قدرتمند برای فصل جدید لیگ برتر است.

فولاد خوزستان تاکنون یکی از فعال ترین تیم ها در فصل نقل و انتقالات بوده و بازیکنان به نامی را جذب کرده است. نکونام با استفاده از بازیکنان که از استقلال و پرسپولیس جدا شده و یا در فهرست نقل و انتقالات این تیم‌ها نبودند، به دنبال آماده سازی تیمی مدعی است.

احسان پهلوان، سعید آقایی، علی قربانی، فرشید اسماعیلی، کریستوفر کنت، مجید علیاری و محمدرضا غبیشاوی خریدهای فولاد در فصل جدید بودند که این تیم را از وضعیت خوب به وضعیت عالی تغییر می‌دهد. آن‌ها برای جذب اشکان دژاگه و وریا غفوری هم مشغول رایزنی هستند و به نظر می رسد به زودی تیم نکونام تکمیل خواهد شد.

نکونام نشان داده که تبحر بسیاری در تغییر وضعیت بازیکنان دارد. در فصول گذشته بازیکنان زیادی با کار کردن زیر نظر نکونام پیشرفت کرده اند و نشان داده اند فوتبالشان تمام نشده است. نمونه بزرگ این قضیه آرش رضاوند و مهدی شیری هستند که در استقلال و پرسپولیس افت کرده بودند اما در فولاد به حدی خوب عمل کردند که استقلال خواهان بازگشت رضاوند است و شیری هم به تیم ملی دعوت شد.

فولاد در اواخر سال جاری در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا آماده می شود و نکونام برنامه های بزرگی را در سر می پروراند. او قصد دارد تیمش را تا مراحل نهایی این رقابت ها و چه بسا قهرمانی آسیا برساند و موفقیت بزرگی را در کارنامه مربیگری خود رقم بزند.

از سوی دیگر، نقل و انتقالات فولاد به نحوی است که این تیم را در لیگ برتر هم به یک مدعی تبدیل می‌کند. به جز استقلال و پرسپولیس که همواره مدعی قهرمانی و کسب سهمیه آسیا هستند و همینطور تیم‌های سپاهان و گل گهر که سال گذشته هم شرایط خوبی داشتند، باید فولاد را هم جزو تیم های مدعی به حساب آورد.

فولاد در چند فصل اخیر با وجود هزینه کمتر نسبت به تیم های دیگر نتایج خوبی مانند قهرمانی جام حذفی و سوپرجام و همینطور صعود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا را تجربه کرده است و باید به انتظار یک نمایش بهتر از تیم نکونام نشست.

 

 

 

 

 

 

دیدگاه تان را بنویسید