شیر در راه سپاهان

سپاهان برای تقویت خط حمله خود به دنبال جذب بافتیمبی گومیس، مهاجم گالاتاسرای ترکیه است.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، بافتیمبی گومیس، مهاجم فرانسوی سابق الهلال عربستان که برای گالاتاسرای بازی می کند، گزینه مدنظر سپاهان است.

ایرنا نوشت: مسوولان تیم فوتبال سپاهان اصفهان در حال مذاکره با بازیکن فرانسوی تیم گالاتاسرای ترکیه هستند تا زمینه حضور وی را در اصفهان فراهم کنند.

رقابت برای کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر فوتبال ایران در فصل بیست و دوم بین تیم‌های مختلف بالا گرفته و مدعیان با جذب مربیان و بازیکنان تاثیرگذار به دنبال شروع مقتدرانه لیگ در فصل پیش رو هستند.

هر چند که شماری از ستارگان فصل قبل تیم سپاهان راهی پرسپولیس و استقلال شدند اما این تیم با جذب مورایس به عنوان سرمربی گام مهمی در فصل نقل و انتقالات برداشت و اکنون نیز به دنبال استخدام یکی از سرشناس‌ترین مهاجمان لیگ قهرمانان آسیا در چند فصل گذشته است. بازیکنی که نقش تاثیرگذاری در قهرمانی تیم الهلال عربستان داشت و اکنون عضو تیم گالاتاسرای ترکیه است.

بافتیمبی گومیس

بنا به اخبار رسانه‌ها مسوولان تیم سپاهان در حال مذاکره با بافتیمبی گومیس هستند مهاجمی که پیش از این بارها برابر تیم‌های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا به میدان رفته و عملکرد درخشانی از خود به جا گذاشته است. بنا به برخی از اخبار روند مذاکره باشگاه سپاهان با این بازیکن فرانسوی مثبت بوده و احتمال حضور وی در جمع زردپوشان دیار زاینده‌رود وجود دارد.

گومیس در فصل گذشته لیگ قهرمانان آسیا موفق شد دروازه تیم‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس را باز کند.

دیدگاه تان را بنویسید