بنابرادعای عضو هیات رئیسه فدراسیون

پرونده کی‌روش کاملا بسته شد

با اعلام عضو هیات رئیسه فدراسیون هیچ نهاد و هیچ شخصی با کارلوس کی روش مذاکره نکرده است.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ بهرام رضاییان درباره مشکل اخیر تیم‌ ملی فوتبال ایران و بحث تغییر سرمربی اظهار داشت: برای طی کردن هر مسیری باید مسیر واقعی آن برویم. در فضای مجازی چنان فشاری وارد کرده‌اند و می‌گویند دولت و وزیر ورزش و جوانان قرار است به بحث تغییر سرمربی ورود کنند، در صورتی که واقعا اینطور نیست. هر تغییری در کمیته فنی بررسی می‌شود و دوستان پس از بررسی به هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال انتقال می‌دهند. 

وی در مورد اینکه گفته می‌شود فشارهایی از بیرون برای تغییر سرمربی وجود وارد، تصریح کرد: در فضای مجازی این گونه القا می‌کنند دولت و وزیر ورزش فشار آورده‌اند اما صادقانه بگویم نه با من به عنوان عضو هیئت رئیسه صحبتی شده و نه گفته‌اند چه کاری انجام دهیم. سخنگوی محترم دولت اعلام کرد هیچ دخالتی نمی‌کنیم و وزیر ورزش هم همین صحبت‌ها را کرده بود‌. من یا هر شخصی در هیئت رئیسه بدون نظر کمیته فنی نمی‌توانیم صحبت کنیم. کمیته فنی مستقل عمل می‌کند و چیزی درباره تغییرات نگفته‌اند.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال خصوص اینکه اصولی گفته کمیته فنی قرار است فردا درباره وضعیت سرمربی تیم ملی تشکیل جلسه دهد، گفت: در این 4 ماهه به دلیل بحث بازی‌های فیفادی و اتفاقات مشهد فوتبال نمره قبولی نداشت. هر روز ممکن است در فدراسیون فوتبال جلساتی داشته باشیم اما درباره بحث تغییر سرمربی بحثی نشده است. با این حال، کمیته فنی فردا در خصوص وضعیت سرمربی تیم ملی جلسه‌ای را برگزار خواهد کرد.

رضاییان که با برنامه شب‌های فوتبالی گفت‌وگو می‌کرد، در رابطه با زمان بازگشت دراگان اسکوچیچ به ایران گفت: او فردا به ایران می‌‌آید.

وی در واکنش به بحث حضور کارلوس کی‌روش روی نیمکت تیم ملی برای حضور در جام جهانی 2022 قطر، تاکید کرد: همه می‌دانیم کی‌روس د 8 سالی که در ایران حضور داشت چقدر به فوتبال ایران تعصب داشت و می‌جنگید اما در فضای مجازی مدام می‌گویند کی‌روش فردا می‌آید. من با میرشاد ماجدی و دیگر اعضای فدراسیون فوتبال صحبت کردم و گفتند هیچ کسی با کی‌روش صحبت نکرده است و بنای صحبت ندارند. کی‌روش گزینه سرمربیگری تیم ملی در جام جهانی نخواهد بود.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال درباره دیدار برخی از بازیکنان فوتبال با مقامات دولت برای تغییر سرمربی تیم ملی گفت: من از این موضوع بی‌اطلاعم. بازیکنان شاید دوست داشتند با مقام اجرایی دیدار کنند و شاید هم کار شخصی داشتند. در قطر اما، بازیکنانی مثل علیرضا جهانبخش، مهدی طارمی، امید ابراهیمی، علیرضا بیرانوند، سردار آزمون و ... دیداری با وزیر ورزش در رابطه با مشکل تیم‌ ملی در بحث پشتیبانی داشتند‌. من و حمید استیلی هم در این جلسه حضور داشتیم. وزیر ورزش گفت در اینجا هست و اگر مشکلی هست بگویید تا حل کنیم، حتی پاداش‌های قبلی تیم ملی قبل از بازی با الجزایر پرداخت شد.

 

 

دیدگاه تان را بنویسید