تنها مانع قایدی برای پیوستن به فرهاد + عکس

ستاره جوان فوتبال ایران تنها با یک مانع برای کار کردن زیر نظر فرهاد مجیدی مواجه است.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، پس از فصل نه چندان خوب مهدی قایدی در تیم شباب الاهلی امارات زیر نظر احمد علی سرمربی سابق این تیم، مسئولان الاهلی "لئوناردو ژاردیم" سرمربی سابق الهلال عربستان را جذب کردند. اکنون باشوی ایرانی، منتظر نظر این سرمربی است تا در صورت نیاز با قراردادی قرضی به تیم الاتحاد کلبا که سرمربیگری آن را فرهاد مجیدی برعهده دارد بپیوندد.

سایت «اسپورت» امارات نوشت: مهدی قائدی لژیونر ایرانی و توماس اولسن ستاره نروژی منتظر حکم نهایی لئوناردو ژاردیم سرمربی جدید شباب الاهلی برای انتقال قرضی به تیم دیگر هستند.

طبق گزارش این رسانه اماراتی مهدی قائدی منتظر تصمیم نهایی ژاردیم است تا به صورت قرضی راهی اتحاد کلباء شود تا بار دیگر زیرنظر فرهاد مجیدی کار کند.

مهدی قایدی

قائدی فصل گذشته از استقلال و مجیدی جدا شد و با قراردادی 5 ساله به شباب الاهلی دبی پیوست. ستاره ایرانی نتوانست انتظارات را در تیم اماراتی برآورده کند به همین خاطر مدیران باشگاه با تصمیم ژاردیم سرمربی جدید خود به دنبال فروش قرضی این بازیکن هستند.

احمد نوراللهی دیگر بازی ملی پوش کشورمان هم منتظر تصمیم ژاردیم است تا ماندن یا جدایی اش از تیم مشخص شود. هافبک ایرانی با عزیز جانیف ازبک برای ماندن رقابت می کند.

مجیدی بعد از قهرمانی در لیگ ایران با استقلال راهی امارات شد و با قراردادی یک ساله هدایت اتحاد کلباء را برعهده گرفت.

 

دیدگاه تان را بنویسید