الکس نوری سرمربی استقلال در ویکی پدیا!

نام سه گزینه بیشتر از دیگران پیرامون باشگاه استقلال شنیده می شود اما ظاهرا نوری توافقاتی با آبی ها داشته است.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ با جدایی فرهاد مجیدی کار استقلالی ها برای یافتن جایگزینی او گره خورده است. پس از کنار رفتن گزینه های داخلی مانند نکونام و عنایتی نام های خارجی نیز پی در پی مطرح و تکذیب می شود. نام هایی مانند ژاردیم که البته خیلی زود تکذیب شد. حالا نام سه مربی دیگر مطرح شده است؛ گابریل پین، الکس نوری و ژوزه مورایس.

پین: دستیار مجیدی در فصل گذشته با توجه به شناخت خوبی که از استقلال دارد، می توانست گزینه اصلی باشد اما یکی دو موضوع باعث شده که احتمال حضور او روی نیمکت کم شود. مساله اول مدیر برنامه های پین است که فصل گذشته بارها علیه مجیدی موضع می گرفت و احتمالا حضور پین روی نیمکت حواشی را از این هم بیشتر کند. نکته دوم تمایل گابریل پین برای نشستن روی نیمکت به عنوان نفر اول است. مربی ایتالیایی ظاهرا دیگر نمی خواهد دستیار باشد و در صورتی که پیشنهاد سرمربیگری از آجرلو بگیرد آن را می پذیرد. با این وجود هنوز نام او بین گزینه ها وجود دارد و شاید در صورت منتفی شدن سایر گزینه ها، او هدایت استقلال را به دست بگیرد.

مورایس: مربی پرتغالی کارنامه چندان درخشانی در فوتبال اروپا ندارد. البته نام تیم های بزرگی در رزومه مربیگری او به چشم می خورد، تیم هایی مانند پورتو، اینتر، رئال مادرید و چلسی اما او در این تیم ها فقط دستیار بوده نه بیشتر. با این حال او با انتشار پستی از پرچم ایران به گمانه زنی ها درباره حضورش در ایران قوت بخشید. مورایس پیش از این در آسیا کار کرده و سابقه هدایت تیم های الهلال و چونبوک موتورز کره جنوبی را در کارنامه دارد.

الکس نوری: مربی ایرانی - آلمانی که تجربه حضورش در فوتبال ماشینی آلمان باعث شده که نام او همیشه به عنوان یک گزینه مطرح باشد. در صفحه ویکی پدیای این مربی، در بخش تیم های تحت هدایت نام استقلال برای فصل آینده به چشم می خورد. البته که اطلاعات ویکی پدیا به راحتی قابل تغییر است، اما به نظر می رسد نوری به استقلال نزدیک شده و تنها اختلافات جزئی در مذاکرات وجود دارد.

دیدگاه تان را بنویسید