اظهار نظر جنجالی محمد صلاح!

ستاره مصری تیم لیورپول، به تمجید از عملکرد خود در فصل گذشته رقابت‌ها پرداخت.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، محمد صلاح ستاره مصری تیم لیورپول که فصل درخشانی را به همراه قرمزهای آنفیلد در لیگ برتر انگلیس پشت سر گذاشت، در آخرین مصاحبه‌اش با رسانه‌های خارجی به تمجید از خود پرداخته و اظهار نظر جالبی انجام داد.

او در مصاحبه با نشریه فرانسوی فرانس فوتبال درباره آینده حرفه‌ای خود گفت:" سال گذشته که تعطیلات را در یونان سپری می‌کردم، همینطور که کنار دریا دراز کشیده بودم از خودم پرسیدم چطور می‌شود فوتبالیست بهتری بود؟ چیزی که این روزها سخت و سخت‌تر می‌شود. من حالا در مقابل هر تیمی که بازی می‌کنم دو یا سه مدافع جلویم قرار دارند که فقط مامور کنترل من هستند".

صلاح در ادامه گفت:" شرایطی که گفتم باعث می‌شود همیشه مجبور باشم راه‌‌هایی جدید و ابتکاری برای باز کردن خط دفاعی حریف پیدا کنم. با توجه به آمار بهترم در فصل گذشته مشخص است که در این راه موفق بوده‌ام. فکر کنم مدافعینی که مامور مستقیم من می‌شوند هر وقت مرا ببیند با خودشان می‌‌گویند لعنت به این شانس، باز هم این. هدف من این است که این مدافعین حتی یک لحظه فرصت نکنند که نفس بکشند و در تمام دقایق بازی احساس خطر کنند".

او گفت: "من سعی می‌کنم هر روز مدیتیشن انجام بدهم. ده تا بیست دقیقه. در خانه ما دو اتاق به انواع و اقسام وسایل بدنسازی و فیزیوتراپی اختصاص داده شده. من در خانه می‌توانم کریوتراپی کنم و یک اتاقک هایپرباریک هم دارم. چون همیشه به دنبال این هستم که آمادگی بدنی‌ام را افزایش بدهم".

صلاح در ادامه به مخالفتهای همسرش اشاره کرده و گفت:" خانه ما عملا مثل بیمارستان شده و همسرم از این بابت راضی نیست. ناراحتی‌اش از این بابت است که می‌‌گوید تو بیشتر از اینکه با ما باشی با دستگاه‌هایت وقت می‌گذرانی".

صلاح علاوه بر تمرکز روی بدنسازی و سلامت بدنی، برای رژیم غذایی خود هم اهمیت ویژه‌ای قائل است. او در این باره گفت:" غذاهایی که ترجیح می‌دهم بروکولی، سیب‌زمینی شیرین، ماهی، و مرغ است. و همیشه سالاد می‌خورم. وقتی هم که می‌خواهم به خودم جایزه بدهم به یکی از رستورانهای درجه یک لندن می‌روم و سوشی سفارش می‌دهم".

 

دیدگاه تان را بنویسید