لیگ ملت های والیبال ۲۰۲۲

ستاره والیبال هلند: ما بهتر بودیم/ پیازا: شناختی از برخی بازیکنان ایران نداشتیم

ستاره تیم ملی والیبال هلند تیمش را شایسته پیروزی مقابل ایران دانست.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، نیمیر عبدالعزیز پس از پیروزی تیم ملی والیبال هلند در لیگ ملت ها  مقابل ایران گفت: بازی بسیار خوبی بود. هلند دو مسابقه بسیار دشوار داشت. به همین خاطر دیدار با ایران برایمان بسیار مهم بود و فکر می کنم خوب بازی کردیم.

این بازیکن ضمن ابراز رضایت از نتیجه کسب شده، عنوان کرد: ایران بازیکنان بسیار خوبی دارد. میلاد عبادی‌پور، مرتضی شریفی و امین اسماعیل‌نژاد و همین طور سایر بازیکنان ایرانی از کیفیت بالایی برخوردار هستند. درست است که ایران تیم بسیار خوبی دارد، اما عملکرد تیمی هلند امروز کمی بهتر بود.

عبدالعزیز در پایان گفت: تیم ایران بازیکنان با استعداد و بسیار خوبی دارد و مطمئنم در این مسابقات نتیجه خوبی کسب خواهند کرد. امیدوارم ما هم در بازی‌های پیش رو که اولین آن روز یکشنبه برابر استرالیا خواهد بود، نتیجه خوبی کسب کنیم.

روبرتو پیازا پس از پیروزی 3 بر صفر شاگردانش مقابل ایران گفت: در دو بازی گذشته شرایط خوبی را تجربه نکردیم و نیاز داشتیم که در این مسابقه به پیروزی برسیم. به همین دلیل برای هر امتیاز جنگیدیم و پیروز شدیم. بازیکنان ایران بسیار جوان شده بودند و شناخت زیادی از برخی از آنها نداشتیم. با این حال تلاش کردیم تا در جریان مسابقه آن‌ها را آنالیز کنیم. ضمن اینکه فاکتور تجربه هم در این مسابقه بسیار به تیم هلند کمک کرد تا بتوانیم به هدف‌مان برسیم. تماشاگران از دیدن این مسابقه لذت بردند و به هر حال این بازی برای ما تمام شد و از حالا باید خود را برای مسابقات سخت و فشرده پیش رو آماده کنیم.

 

دیدگاه تان را بنویسید