پول بلیت الجزایری ها از جیب ایران

مدیررسانه‌ای تیم ملی فوتبال اعلام کرد پول بلیت سفر الجزایر به دوحه برعهده فدراسیون ایران است.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، محمد جماعت در مورد اینکه طلسم بازی‌های دوستانه تیم ملی بالاخره شکسته شد، اظهار داشت: با زی با الجزایر انشاالله بازی 22 خرداد در ورزشگاه القطر دوحه برگزار می شود که تنها بازی دوستانه ما در این فیفا دی خواهد بود.

وی در مورد اینکه ایران هزینه‌ بلیت سفر الجزایر به قطر را تقبل کرده و هزینه اسکان با کشور قطر خواهد بود، گفت: با توجه به اینکه میزبان برگزاری بازی هستیم، طبیعتا بخشی از هزینه های حریف مانند تهیه بلیت برعهده ما است اما با توجه به قرارداد منعقد شده با الجزایر، هزینه ای برای برگزاری بازی نداریم.

مدیررسانه تیم ملی در خصوص اینکه سرمربی الجزایر اعلام کرده در این بازی از بازیکنان اصلی استفاده نمی‌کند و آیا ایران با ای شرایط موافق است، عنوان کرد: بر اساس قراردادی که با فدراسیون الجزایر بستیم، تیم ملی اصلی آن‌ها در بازی حاضر خواهد بود اما اینکه از نظر فنی سرمربی آن ها با چه سیستم و ساختاری بازی کند در صلاحیت او خواهد بود. بازی با حضور تماشاگر برگزار نخواهد شد مگر معدودی که مهمانان ما و فدراسیون الجزایر هستند.

وی در گفت‌وگو با شبکه خبر، مورد اینکه آیا به جز این مسابقه، بازی تدارکاتی دیگری در برنامه وجود دارد، گفت: با توجه به اینکه فیفا دی پیش رو، دو روز پس از این بازی تمام می شود عملا امکان برگزاری بازی دیگری برای ما وجود ندارد.

 

دیدگاه تان را بنویسید