ایران الجزایر با چاشنی جنگ پورتو - اسپورتینگ!

رقابت دوستانه ایران و الجزایر می تواند تکرار رقابت خصمانه پورتو و اسپورتینگ باشد!

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ تیم ملی فوتبال ایران روز ۲۲ خرداد در دیداری تدارکاتی در شهر دوحه به مصاف تیم ملی الجزایر می‌رود. این مسابقه تقابل چند بازیکن دو تیم است که در کشور پرتغال بازی می‌کنند به ویژه مهدی طارمی مهاجم ایرانی پورتو و اسلام سلیمانی مهاجم الجزایری اسپورتینگ لیسبون.

پورتو و اسپورتینگ این فصل رقابت بسیار نزدیک و حتی خصمانه‌ای برای کسب عنوان قهرمانی لیگ پرتغال داشتند که این رقابت با بیانیه غیر ورزشی و توهین آمیز لیسبونی‌ها علیه طارمی به اوج خود رسید. با این حال پورتو با نقش آفرینی طارمی یکی از سال‌های درخشان خود را سپری کرد و بالاتر از اسپورتینگ و بنفیکا، به عنوان قهرمانی لیگ و جام حذفی پرتغال رسید. حالا حضور دو بازیکن از پورتو و اسپورتینگ در تیم های ایران و الجزایر سوژه روزنامه اوجوگوی پرتغال شده است.

این روزنامه با اشاره به زورآزمایی طارمی و سلیمانی نوشت: اولین تاریخ مسابقه مجدد تیم ایران مشخص شد. ایرانی‌ها با بازی‌های لغو شده (مقابل کانادا و اکوادور) دچار بلاتکلیفی شدند و حالا اعلام شده است که در ۱۲ ژوئن به مصاف الجزایر خواهند رفت. این دیدار در ورزشگاه باشگاه القطر برگزار خواهد شد. به این ترتیب مهدی طارمی از پورتو و علی علیپور بازیکن جدید جیل ویسنته با اسلام سلیمانی از اسپورتینگ و یانیس هاماچه از بواویشتا زورآزمایی می‌کنند.

دیدگاه تان را بنویسید