با ارزش‌ترین فوتبالیست‌های جهان را بشناسید+ عکس

کیلیان امباپه با ارزش ترین فوتبالیست جهان در سال 2022 شناخته شد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ کیلیان امباپه ستاره فرانسوی پس از تمدید با پاری سن ژرمن در رتبه اول با ارزش ترین بازیکنان جهان قرار دارد و وینیسیوس جونیور و هالند در رده های بعدی هستند.

از زمانیکه امباپه در پایان ماه می اعلام کرد قراردادش را با پاری سن ژرمن تمدید کرده، رشد ارزش او متوقف نشده است. در آخرین رده بندی هفتگی منتشر شده توسط رصدخانه فوتبال «CIES» این ملی پوش فرانسوی در حال حاضر با ارزش ترین بازیکن روی کره زمین است که ارزش تقریبی آن به 206 میلیون یورو می رسد. با این حال، کیلیان قصد جدایی از پاریس را ندارد و قرارداد خود را برای ماندن در پاریس تا ژوئن 2025 تمدید کرد.

قهرمان جهان به همراه تیم ملی فرانسه در رنکینگ با ارزش ترین بازیکنان جهان پیشرو است. وینیسیوس جونیور ستاره رئال نیز بعد از قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا با رئال مادرید در ورزشگاه استادو فرانس، در این رده بندی در جایگاه دوم ایستاد.

این بازیکن برزیلی و خوش تکنیک، فصل خود را با گلی به پایان رساند که باعث پیروزی تیمش مقابل لیورپول در فینال لیگ قهرمانان اروپا و قهرمانی سفیدپوشان شد. ارزش تقریبی وینگر جوان برزیلی 185 میلیون یورو است.

پس از وینیسیوس جونیور، هالند جایگاه سوم این لیست منتخب را تکمیل می کند. این مهاجم که به عنوان بازوی جدید گواردیولا در سیتی به میدان خواهد رفت، ارزش تقریبی اش153 میلیون یورو است. 

ظهور این پدیده های جدید دنیای فوتبال نشان دهنده پایان عصر طلایی رونالدو و مسی در 15 سال گذشته است.

با ارزش ترین بازیکنان جهان

 

دیدگاه تان را بنویسید