شوک اسماعیلی‌فر به یحیی و پرسپولیس!

مدافع ملی‌پوش سپاهان اصفهان بر خلاف اخبار چند روز گذشته، مذاکره با پرسپولیس را تکذیب کرد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، در حالی که طی روزهای اخیر خبرهای زیادی مبنی بر توافق نهایی دانیال اسماعیلی‌فر مدافع راست سپاهان اصفهان با پرسپولس تهران در رسانه‌ها منتشر شد، این بازیکن ملی‌پوش امروز (شنبه) 14 خرداد 1401 انجام هرگونه مذاکره با تیمی بجز سپاهان را تکذیب کرد.

او در استوری اینستاگرام خود نوشت: "با سلام، خدمت همه دوستان پیرو حواشی به وجود آمده اخیر، بنده هیچ مذاکر‌ه‌ای با هیچ تیمی غیر از سپاهان نداشته‌ام و هنوز تصمیمی برای آینده لحاظ نکرده‌ام. داشتن آرامش مهم‌ترین موضوع برای انتخاب آینده من است و تصمیمی می‌گیرم که با پیشرفت فنی و تیمی برای خودم و باشگاه همراه باشد.

دانیال اسماعیلی‌فر

این استوری اسماعیلی‌فر در حالی منتشر شد که طبق اخبار چند روز گذشته، یحیی گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس تهران با مطمئن شدن از توافق نهایی این ملی‌پوش با مدیران باشگاه تهرانی، رامین رضاییان را در لیست خروجی خود قرار داده است.

با این شرایط به نظر می‌رسد که به احتمال زیاد باشگاه سپاهان اصفهان پیشنهاد سنگین مالی را به اسماعیلی‌فر داده که این بازیکن در تصمیم خود تجدید نظر کرده است. البته فعلا چیزی مشخص نیست و همه این موارد تنها گمانه‌زنی‌هایی است که باید دید در آینده به کجا خواهد انجامید.

دیدگاه تان را بنویسید